دیروز در حاشیه بازی نود ارومیه و چوکای تالش، اتفاقی عجیب برای بازیکن تیم نود، او را تا آستانه یک حادثه هولناک پیش برد.
کد خبر: ۷۳۳۸
۲۰:۲۴ - ۲۵ خرداد ۱۴۰۰
به گزارش جویاخبر، لحظاتی بعد از این که مدافع راست ۲۲ ساله تیم نود ارومیه برای تازه کردن نفس و خوردن آب آشامیدنی به کنار زمین رفت، توجه هواداران فوتبال به او جلب شد که روی زمین افتاده بود و به نظر نمی‌توانست نفس بکشد.
 
 

اتفاقی که چند روز پیش برای کریستین اریکسن ستاره تیم دانمارک رخ داد، باعث شد تا بازیکنان و اعضای دو تیم با نگرانی خود را به علی بشیری برسانند تا از وضعیت او اطلاع پیدا کنند و موضوع زمانی نگران کننده شد که بشیری برای بیش از یک دقیقه نتوانست نفس بکشد و تقلا می‌کرد تا راه گلوی خود را باز کند اما تلاشش بی ثمر بود.

در آن لحظات کسی نمی‌دانست چه بر سر این بازیکن آمده که او روی زمین دست و پا می‌زند چرا که در لحظه خوردن آب توجه کسی به بشیری نبود. اما ماجرا این بود که او پس از باز کردن در بطری و در حال استفاده از آن بود که پلاستیک تلقی دور آب معدنی جدا شده و به حلق او پریده و راه گلو را بسته بود و لحظاتی تراژیک را برای این بازیکن به وجود آورد.

پس از این که صورت بشیری کاملا کبود شد و همه بدون این که ماجرا را بدانند، تماشاگر لحظاتی تلخ برای این مدافع بودند، و در شرایطی که دکتر تیم نود هم درحال بررسی صحنه بود پزشک تیم چوکای تالش خود را به او رساند. بشیری با ایما و اشاره به هر دو پزشک فهماند که چه اتفاقی برایش رخ داده که در این لحظه پزشک چوکا دستش را داخل حلق بازیکن نود ارومیه کرد و این پلاستیک را درآورد تا راه نفس علی بشیری باز شود و فوتبال ایران از یک اتفاق هولناک نجات پیدا کند.

شاید او تنها لحظاتی برای بازگشت به زندگی فرصت داشت و کسی نمی‌توانست برایش کاری انجام دهد که سرعت عمل این پزشک زندگی دوباره ای به این اوت انداز معروف لیگ یک بخشید.

منبع:حادثه نیوز

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
انتشار یافته: ۵
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
1
1
خدا رو شکر که اتفاقی نیفتاد ولی مرد حسابی آب معدنی را با پوست نمی خورند فدراسیون لطفاآموزش
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
4
4
خدا رو شکر که اتفاقی نیفتاد ولی مرد حسابی آب معدنی را با پوست نمی خورند فدراسیون لطفاآموزش
رحمانی
| Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
بطری که گیر نکرده تو حلقش آی کیو.نوار پلاستیکی دور دربش که روی بطری میمونه افتاده تو گلوش
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
1
0
بازیکنی که انقدر سهل انگار باشه که نایلون آب معدنی رو قبل خوردن جدا نکنه بدرد فوتبال نمیخوره فوتبالیست باید باهوش باشه ن انقدر ....
AMIR
| Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۸
باهوش پلاستیک زیر، در، در اومده رفته تو گلوش