وحید امیری هافبک ملی پوش پرسپولیس برای درمان آسیب دیدگی خود به تهران باز می‌گردد تا مورد معاینه پزشکان باشگاهی خود نیز قرار بگیرد
کد خبر: ۷۱۰۷
۱۷:۳۱ - ۱۹ خرداد ۱۴۰۰
به گزارش جویاخبر، دکتر علیرضا شهاب، فیزیوتراپ تیم ملی فوتبال درباره‌ی آخرین شرایط وحید امیری گفت:

این بازیکن شب گذشته در دیدار تیم ملی ایران برابر بحرین متاسفانه از ناحیه همسترینگ پا آسیب دیده است. کار‌های تشخیصی برای درمان این بازیکن در اولین فرصت انجام تا وضعیتش مشخص شود.

وحید امیری در بازی شب گذشته در خط هافبک برای تیم ملی به میدان آمد، اما متاسفانه در دقیقه‌ی ۶۸ بازی از ناحیه‌ی همسترینگ مصدوم شد و جای خود را به سعید عزت الهی داد. پیش از این کمال کامیابی نیا دیگر بازیکن پرسپولیس در اردوی تیم ملی مصدوم و منامه را ترک کرد. احتمالا وحید امیری هم به زودی منامه را ترک خواهد کرد تا اقدامات درمانی را در تهران دنبال کند. این دو بازیکن به خصوص وحید امیری ممکن است در هفته‌های پیش رو بازی‌های تیم پرسپولیس در لیگ برتر را هم از دست بدهند.

مصدومیت وحید امیری برای اسکوچیچ خیلی ناراحت کننده بود بطوریکه سرمربی تیم ملی در کنفرانس خبری به صراحت به این نکته اشاره کرد و گفت در شب پیروزی در برابر بحرین این اتفاق برای او ناراحت کننده بوده است.

آسیب های عضلات همسترینگ چیست؟|دلیل مصدومیت وحید امیری


وحید امیری هافبک ملی پوش پرسپولیس برای درمان آسیب دیدگی خود به تهران باز می‌گردد تا مورد معاینه پزشکان باشگاهی خود نیز قرار بگیرد
آسیب دیدگی این بازیکن از ناحیه همسترینگ نیاز به استراحت طولانی مدت دارد.
 
منبع:روزنو

 

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: