سردار آزمون به شدت از پیروزی و نمایش تحسین برانگیزی که در بازی با بحرین داشت، خوشحال است. مهاجم تیم ملی پس از این برد بزرگ حرف‌های جالبی به زبان آورده است.
کد خبر: ۷۰۵۶
۰۹:۵۳ - ۱۸ خرداد ۱۴۰۰
به گزارش جویاخبر، سردار آزمون ستاره تیم ملی ایران مقابل بحرین بعد از کسب پیروزی مهم مقابل این تیم صحبت‌های جلبی به زبان آورد. سردار گفت: «به مردم عزیز کشورم تبریک می‌گویم. می‌دانستم این بازی برای آن‌ها چقدر مهم است. خودم قول دادم که تمام توانم را برای این بازی بگذارم.»

آزمون از انگیزه‌هایش قبل از این بازی پرده برداشت: «کسی که به کشورم توهین کرد را فراموش نمی‌کنم. لحظه شماری می‌کردم که این بازی شروع شود. به خودم قول دادم اشک آن‌ها را در بیاورم. بحرین‌ها در بازی رفت به ما خندیدند و من هم امروز با آن‌ها می‌خندیدم، جایی ایستاده بودم که به آن‌ها می‌خندیدم که یک نفر به من گفت چرا می‌خندی گفتم دوست دارم، می‌خندم.»
 
 
 

مهاجم شماره ۲۰ تیم ملی ادامه داد: «به این تیم واقعاً افتخار کرده و کیف می‌کنم کنار این بچه‌ها هستم. همگی با استعداد هستند خوشبختانه اکنون هم همه چیز روبه‌راه است و تیم ما شرایط خوبی دارد.»

آزمون به تمجید از مهدی طارمی پرداخت و او را این گونه ستود: «مهدی یکی از با استعدادترین بازیکنان آسیا است و می‌تواند در تیم‌های خیلی بزرگتری هم بازی کند. خدا را شکر همدیگر را خوب می‌شناسیم و در موقعیت‌ها خوب هم را پیدا می‌کنیم. برای مهدی هم آرزوی موفقیت دارم.»

مهاجم تیم ملی بازی با عراق را چندان چالش آفرین نمی‌داند: «مشکلی نیست، زیرا این شرایط برای ما و عراق یکسان است. تمام تمرکز خود را روی این بازی می‌گذاریم و به سایر مسائل فکر نمی‌کنیم و تمرکز ما روی مسابقات است و روی گرمای هوا، کیفیت زمین و این‌ها نیست. در تمرینات هم تلاش خود را انجام می‌دهیم و چه چیزی بهتر از این.»

سرمربی تیم ملی نیز این گونه مورد تمجید آزمون قرار گرفت: «اسکوچیچ در تعویض‌ها فوق‌العاده بود.»

سردار به اتفاقات داخل نیمکت نیز اشاره کرد: «من خودم یکی از بزرگتر‌های تیم ملی هستم و وقتی با طارمی، امیری و ... ثابت بازی می‌کردیم به بچه‌ها قول دادیم اگر ۶۰ درصد خودمان هم باشیم این تیم را راحت می‌بریم فقط باید به خودمان اعتماد کنیم خدا را شکر چنین اتفاقی رخ داد و خدا را شکر بازی خیلی مهمی را به آسانی بردیم فقط باید به خودمان اعتماد کنیم. وظیفه ما این است از این پرچم در ورزش دفاع کنیم. ما نباید سیاست را وارد فوتبال کنیم بلکه باید فوتبال خود را بازی کنیم وقتی فوتبال‌مان را بازی کنیم راحت مسابقه را می‌بریم و امیدوارم ان‌شاءالله در بازی‌های آینده این اتفاق بیفتد.»

منبع:شهرآرانیوز

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: