با شیوع ویروس کرونا در کشور بر اساس اعلام ستاد مقابله با کرونا در ورزش، مسابقات ورزشی کشوری بدون حضور تماشاگر برگزار شده است سازمان لیگ با ارسال نامه‌ای از ستاد مبارزه با کرونا خواست که مجوز حضور محدود هواداران در استادیوم‌ها را صادر نماید.
کد خبر: ۷۰۴۲
۱۹:۳۰ - ۱۷ خرداد ۱۴۰۰
به گزارش جویاخبر، سهیل مهدی با اشاره به اینکه از سوی سازمان لیگ فوتبال ایران درخواست برگزاری چند هفته پایانی رقابت‌های لیگ برتر به صورت پایلوت با حضور تعداد بسیار محدود تماشاگران به ستاد مقابله با کرونا در فوتبال ارائه شده است، اظهار کرد: این درخواست مربوط به شهر‌هایی است که در وضعیت قرمز قرار ندارند و به صورت پایلوت مدنظر قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: تصمیم بر این شده حدود ۱۰۰ نفر به عنوان تماشاچی برای هر تیم در ورزشگاه حضور یابند و مدیریت مسئله ۱۰۰ درصد بر عهده باشگاه‌ها قرار دارد و بحث بلیت فروشی مطرح نیست تا بتوانیم به مدل مشخصی از برگزاری مسابقات با حضور تماشاگران در ورزشگاه‌ها هنگام برگزاری مسابقات فوتبال دست یابیم.

رییس کمیته برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران با بیان اینکه برای افراد واجد شرایط سقف سنی ۶۵ و کف سنی ۱۸ سال تعیین خواهد شد، بیان کرد: تماشاگران باید ماسک بزنند، صندلی ورزشگاه‌ها علامت گذاری خواهند شد و موارد دیگری به منظور برگزاری صحیح مسابقات مدنظر قرار خواهد گرفت.

با شیوع ویروس کرونا در کشور از پنجم اسفندماه سال ۱۳۹۸ بر اساس اعلام ستاد مقابله با کرونا در ورزش، مسابقات ورزشی کشوری و لیگ‌های دسته اول و دوم، بدون حضور تماشاگر برگزار شده است و به تازگی ستاد مقابله با کرونا در ورزش درخواست برگزاری مسابقات فصل آینده لیگ برتر فوتبال ایران با ظرفیت ۲۰ درصدی ورزشگاه‌ها را به ستاد ملی مقابله با کرونا ارائه کرده است.

منبع: ایسنا

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: