پیرو مصوبه جدید کمیسیون تبلیغات نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری به ریاست وزیر کشور، زمان برگزاری مناظره‌های انتخاباتی اعلام شد.
کد خبر: ۶۹۸۰
۱۲:۳۰ - ۱۴ خرداد ۱۴۰۰
بر اساس جدول تعیین شده در سازمان صداوسیما، مناظره‌های انتخاباتی نامزد‌ها از سه شبکه رادیو و تلویزیونی به صورت زنده روی آنتن می‌رود.
 
پخش روز‌های برگزاری مناظره‌های انتخاباتی در نهایت امروز ـ چهارشنبه ـ ۱۲ خرداد ماه ـ با تغییر مواجه و علت این تصمیم هم همزمانی مسابقات تیم ملی کشورمان در دیدار‌های انتخابی جام جهانی اعلام شد؛ و این در حالی است که پیشتر از سوی مدیرکل روابط عمومی کل سازمان صداوسیما بر تغییر نکردن روز پخش مناظره‌ها تاکید و عنوان شده بود که در این برنامه ریزی از همان ابتدا به مسابقات فوتبال فکر شده بود.

با این همه در تصمیم جدید قرار است، مناظره‌ها در روز‌های شنبه ۱۵ خرداد، سه‌شنبه ۱۸ خرداد و شنبه ۲۲ خرداد برگزار شوند و البته هنوز ساعت برگزاری مشخص نشده است.
 
اما بر اساس اعلام قبلی، مناظره‌های نامزد‌های سیزدهمین دوره از انتخابات ریاست جمهور از شبکه یک سیما پخش می‌شوند و همزمان با تلویزیون، رادیو ایران و رادیو انتخابات هم این برنامه‌ها را پخش خواهند کرد.

ضمن اینکه با تغییر روز پخش مناظره‌ها در صداوسیما، رسانه ملی ناگزیر به ارائه جدولی جدید برای برنامه‌های تبلیغاتی نامزدهاست که تا لحظه ارسال این خبر، این جدول اعلام نشده است.

با نزدیک شدن به زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، حساسیت تبلیغات رادیو و تلویزیونی نامزد‌ها بیش از گذشته نمود دارد. از جمله حاشیه‌های روز‌های اخیر پخش نشدن مستند اول عبدالناصر همتی در شبکه اول و نرسیدن برنامه فرهنگی سعید جلیلی به رادیو فرهنگ بوده است.
 
منبع: ایسنا
 
اولین مناظره کاندیداهای سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری فردا (شنبه) ۱۵ خرداد ساعت ۱۵ با محوریت «موضوعات اقتصادی» برگزار خواهد شد
برچسب ها: انتخابات 1400

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: