چند روز قبل سعید جلیلی، کاندیدای ریاست جمهوری اعلام کرد که یک خانه ۱۲۵ متری و یک پراید دارد. گفته‌ای که با واکنش عبدالناصر همتی، دیگر کاندیدای انتخابات ۱۴۰۰ مواجه شد. او نوشت: رییس جمهور پیشرفت‌گرا کسی است که ماشین خوب سوار شود و باعث شود مردم هم صاحب ماشین خوب شوند.
کد خبر: ۶۹۳۳
۱۰:۵۶ - ۱۳ خرداد ۱۴۰۰
به گزارش جویاخبر، چند روز قبل سعید جلیلی در توییتی در معرفی خود گفته بود منزلی که در آن ساکن هستم ۱۲۵ متر است. اما الان در خانه سازمانی اقامت داریم. خودروی من پراید است.

جلیلی در فیلم‌های انتخاباتی هم با یک پراید یا تیبا در مقابل دوربین‌ها ظاهر شده بود. اما این توییت جلیلی با واکنش دیگر کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری مواجه شد.

عبدالناصر همتی، کاندیدای انتخابات ۱۴۰۰ در توییتی نوشت: بعضی فکر می‌کنند ساده زیستی یعنی در مقابل مردم پراید سوار شویم، ولی به بهانۀ کوچک بودن خانۀ ۱۲۵ متری خود، منازل بزرگتر دولتی را تصرف کنیم. رییس جمهور پیشرفت‌گرا کسی است که ماشین خوب سوار شود و باعث شود مردم هم صاحب ماشین خوب شوند. تجمل‌گرایی خطرناک است، تظاهر به فقر خطرناک‌تر.

اما این تنها جدال توییتری کاندیدا‌های انتخابات ریاست جمهوری نیست. چند روز قبل هم ابراهیم رئیسی توییتی زد که بیانگر ورود او به فضای توییتر بود. اما همتی بلافاصله به این توییتر واکنش نشان داد و پیشنهاد رفع فیلتر توییتر را به او داد.

او در واکنش به این موضوع نوشت: حال که آیت الله رئیسی بالاخره بعد از مدت‌ها در شبکه‌های اجتماعی اکانت رسمی ایجاد کردند، برای رفع تبعیض در دسترسی و رفع ظلم فیلترینگ، از ایشان در خواست میکنم از فردا صبح دستور رفع فیلتر توییتر را صادر کنند تا همه مردم از مطالب ایشان بهره‌مند شوند.

منبع:تجارت نیوز

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: