پرسپولیس برای بازگشت به صدر جدول نیاز به پیروزی پرگل مقابل ذوب آهن دارد.
کد خبر: ۶۴۵۲
۱۰:۲۹ - ۰۲ خرداد ۱۴۰۰

به گزارش جویاخبر، بعد از برد 5 بر یک سپاهان برابر تیم مس رفسنجان، نوبت پرسپولیس است که باید با ذوب آهن بازی کند و برای این که به صدر جدول هم برگردد نیازمند بردی با اختلاف 4 گل است.

 

البته پرسپولیس تفاضل گل کمتری نسبت به سپاهان دارد، تفاضل سپاهان 3 گل بیشتر است اما پرسپولیس به جز این 3 گل، گل زده کمتری دارد و اگر برابر ذوب آهن 3 گل هم بزند تازه تفاضل گل  2 تیم برابر می شود و تعداد گل زده بیشتر سپاهان در شرایط تفاضل برابر، این تیم را در صدر نگه می دارد (گل زده سپاهان در قیاس با پرسپولیس، در حال حاضر 13 گل بیشتر است)، در چنین شرایطی تیم فوتبال پرسپولیس باید یک گل بیشتر بزند و با 4 گل اختلاف صدر جدول رده بندی را در مسابقات فوتبال لیگ برتر بار دیگر به دست آورد.

 

پرسپولیس البته به برد با حداقل نتیجه رضایت دارد و تفاضل گل را برای بازیهایی گذاشته که قرار است در تهران انجام شود. شاید اگر آنها در اصفهان گل برتری خود را حفظ کرده و گل تساوی را نمی خوردند امروز راحت تر به قهرمانی و تکرار آن فکر می کردند. پرسپولیس قبل از چهار قهرمانی متوالی اش، یک فصل به خاطر تفاضل گل کمتر در قیاس با استقلال خوزستان، قهرمان لیگ برتر نشد. 

 

منبع: منیبان

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: