جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور به مخدوش کنندگان پلاک خودرو آخرین اولتیماتوم را داد.
کد خبر: ۶۳۳۴
۱۱:۲۳ - ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۰

به گزارش جویاخبر، در مراسم بازدید از طرح‌های پلیس تهران بزرگ که صبح امروز در فرماندهی انتظامی تهران بزرگ انجام شد سردار قاسم رضایی اظهار کرد: امروز سی ام اردیبهشت ماه ١۴٠٠ است و دو ماه از سال شمسی جدید می‌گذرد. شعار سال جاری را مقام معظم رهبری تولید، پشتیبانی‌ها و موانع زدایی اعلام کردند.

وی ادامه داد: نیروی انتظامی به عنوان یک سازمان انقلابی و مردمی، با مدال افتخار خادمان ملت این شعار را سرلوحه کار خود قرار داده است. زمانی که می‌گوئیم تولید یعنی تمام موضوعاتی که در راستای خدمات به کشور است؛ چه کارخانه‌ها، تولیدات دستی، کشاورزی یعنی تمام مواردی که نیاز مردم و اقدامی در مقابله با واردات غیر اصولی است.

رضایی افزود: در مقابل برای اجرایی کردن مانع زدایی ها، مقابله با قاچاق و افرادی که مقابل امنیت تولید هستند در دستور کار جدی است.

وی تاکید کرد: نیروی انتظامی یک سازمان هوشمند، انقلابی، با اقدام به موقع و با هدف است. بسیار خوشایند است که مردم و مسئولان و آن‌هایی که دغدغه انقلاب را دارند گوشه‌ای از تلاش‌های هدفمند نیروی انتظامی را ببینند.

رضایی با بیان اینکه فردی که قانون شکنی می‌کند و حقوق شهروندان را رعایت نمی‌کند، حریف پلیس است گفت: هر کسی که هنجارهای جامعه را نادیده بگیرد، حریف جدی نیروی انتظامی است چرا که این فرد حریف مردم است و نیروی انتظامی در جبهه مردم است.

وی افزود: امروز دستاوردی که در موضوعات مختلف دیدیم بسیار هوشمندانه بود.

رضایی در ادامه گفت: خط ویژه ای برای ترددهای ویژه تعیین کردند. آن زمان می‌بینیم که موتورسوارانی به صورت گروهی و خلاف جهت تردد می‌کنند. قطعاً این ناهنجاری است.

وی گفت: این آخرین اولتیماتوم به هر کسی است که در حوزه ترافیک تخلف یا پلاک‌های خود را مخدوش می‌کنند. این کار جرم است.

رضایی در خصوص فضای مجازی نیز اظهار کرد: از بیرون تحمیل اراده می‌کنند و اعتماد و اخلاق جامعه را هدف گرفتند. مباحث غیر اخلاقی، کلاهبرداری، خرید و فروش سلاح را در فضای مجازی انجام می‌دهند که مردم ضرر می‌کنند.

وی افزود: اولتیماتوم جدی هم می‌دهیم به افرادی که در فضای مجازی مجرمانه رفتار می‌کنند. امروز یکی از افتخارات کشور پلیس فتاست که این توان را دارد که به سرعت به موضوعات ورود کند.

رضایی در خصوص سارقان و … نیز گفت: همه این افراد اظهار پشیمانی می‌کردند چون اقتدار و مهربانی پلیس را دیدند. پلیس طبق قانون مقتدر و مهربان است.

وی در خصوص سلاح‌های غیر مجاز یا قاچاق سلاح نیز اظهار کرد: این موضوع را خط قرمز می‌دانیم. هر دارنده سلاح غیر مجاز که امنیت را هدف گرفته باشد، خط قرمز ما است؛ چه در شهرها، چه در مرزها، چه در خانه‌ها.

جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه برخی از سلاح‌ها ساخت شیطان بزرگ است، گفت: شیطان بزرگ بداند تمام فتنه‌ها در ۴۰ سال گذشته خنثی شده است و از این پس نیز می‌شود.

وی با اشاره به در پیش بودن انتخابات اظهار کرد: ملت ما صاحب دستاورد انقلاب هستند. نگهبان و حافظ انقلاب هستند که با شرکت پرشور در انتخابات این را نشان می‌دهند.

رضایی افزود: بعضی‌ها دارند ویروس پخش می‌کنند که اگر ما نیاییم مردم نیز در انتخابات شرکت نمی‌کنند. شما را به زباله تاریخ انداختند. اگر چشمتان را باز کنید، زباله می‌بینید. مردم از شما تنفر دارند. نیروی انتظامی بازوی قوی و محکم انقلاب به عنوان پاسدار دستاوردهای انقلاب فتنه‌ها را در فتنه گاه سرکوب و خنثی و منهدم می‌کند. در هر منصب و لباسی باشد.

وی ادامه داد: نیروی انتظامی امروز هوشمند است و رصد می‌کند و پشتیبانی جدی نیروی انتظامی مردم است. یکی از سازمان‌های مورد اعتماد مردم نیروی انتظامی است.

جانشین فرمانده ناجا گفت: امروز پرچم نیروی انتظامی، من یک انقلابی ام است.

وی تاکید کرد: امروز نیروی انتظامی پرچم پر افتخار انقلاب اسلامی است و الگویی برای پلیس دیگر کشورها برای هدفمند و هوشمند بودن است.

منبع: ایسنا

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: