سومین هفته لیگ قهرمانان اروپا امشب در حالی به پایان رسید که بارسلونا، یوونتوس، دورتموند، چلسی و سویا رقبا را بردند، اما پاری‌سن‌ژرمن به لایپزیش باخت.
کد خبر: ۶۲
۱۱:۵۹ - ۱۵ آبان ۱۳۹۹

به گزارش جویاخبر، در گروه E، چلسی که میزبان رن بود با ۳ گل پیروز شد. ورنر در دقایق ۱۰ و ۴۱ (هردو از روی نقطه پنالتی) و آبراهام در دقیقه ۵۰ گل‌های چلسی را زدند.

سویا مقابل کراسنودار کامبک زد و ۳ بر ۲ پیروز شد. سلیمانف و برگ در دقایق ۱۷ و ۲۱ (پنالتی) برای کراسنودار و راکیتیچ در دقیقه ۴۲ و النصیری در دقایق ۶۹ و ۷۲ برای سویا گل زدند.

در این گروه چلسی و سویا با ۷ امتیاز اول و دوم هستند.

در گروه F، دورتموند با ۳ گل بروژ را مغلوب کرد. آزار در دقیقه ۱۴ و هولاند در دقایق ۱۹ و ۳۲ گل‌های زنبور‌ها را زدند.

در این گروه دورتموند ۶ امتیازی شد و به صدر رفت. لاتزیو هم با ۵ امتیاز تیم دوم جدول است.

در گروه G، بارسلونا با برتری ۲ بر یک مقابل دیناموکیف صدرنشین باقی ماند. مسی در دقیقه ۵ از روی نقطه پنالتی و پیکه در دقیقه ۶۵ برای بارسا گل زدند. تنها گل دینامو را تسیگانکوف در دقیقه ۷۵ وارد دروازه میزبان کرد.

وونتوس هم در روزی که دوباره رونالدو را در ترکیبش می‌دید ۴ بر یک مقابل فرنتس‌واروش برنده شد. یووه توسط موراتا در دقایق ۷ و ۶۰، دیبالا در دقیقه ۷۳ و دوالی در دقیقه ۸۱ (گل‌به‌خودی) به گل رسید و بولی در دقیقه ۹۰ تنها گل فرنتس‌واروش را زد.

در این گروه بارسلونا با ۹ امتیاز صدرنشین است و یوونتوس ۶ امتیاز در رده دوم قرار دارد.

در گروه H در دیدار پرافت‌وخیز، لایپزیش موفق شد انتقام شکست مرحله نیمه‌نهایی فصل قبل را از پاری‌سن‌ژرمن بگیرد و ۲ بر یک پیروز شود. دقیقه ۶ دی‌ماریا پاریسی‌ها را پیش انداخت، اما خودش دقیقه ۱۶ یک پنالتی را هدر داد. لایپزیش با گل‌های انکونکو در دقیقه ۴۲ و فورسبرگ در دقیقه ۵۷ از روی نقطه پنالتی باخت را به برد تبدیل کرد. دقیقه ۶۹ گِیه و دقیقه ۹۰ کیمپمبه هردو از پاری‌سن‌ژرمن اخراج شدند.

لایپزیش با این برد هم‌امتیازِ منچستریونایتد شد و با ۶ امتیاز در رده دوم جای گرفت.

منبع: خبرورزشی

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: