پس از دستور صریح رییس فدراسیون مبنی بر برخورد قاطعانه با درگیری‌های اتفاق افتاده در دربی پایتخت کمیته انضباطی نفراتی را احضار کرد.
کد خبر: ۶۱۷۶
۱۸:۵۳ - ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۰
به گزارش جویاخبر، پس از دستور صریح رییس فدراسیون مبنی بر برخورد قاطعانه با درگیری‌های اتفاق افتاده در دربی پایتخت کمیته انضباطی نفراتی را احضار کرد.

در اطلاعیه کمیته انضباطی در این خصوص آمده است:

در خصوص تخلفات بازی ما بین تیم‌های استقلال و پرسپولیس نیز ضمن دعوت از چهار نفر از عوامل و بازیکنان دو تیم به نام‌های مهدی ترابی، فرشاد فرجی، محمد نادری و بهزاد غلامپور جهت حضور در جلسه کمیته انضباطی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ به باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس نیز در خصوص مداخله بازیکنان آن‌ها در نزاع جمعی و سایر تخلفات انتسابی ابلاغ شده است که ظرف ۴۸ ساعت دفاعیه خود را ارسال کنند.

این درحالیست که شنیده می‌شود این احتمال وجود دارد فرشاد فرجی مدافع پرسپولیس و بهزاد غلامپور مربی استقلال تهران به دلیل درگیری فیزیکی با محرومیت یک تا سه جلسه‌ای مواجه شوند.

شاید برای برخی‌ها این پرسش به وجود آمده باشد که با این وضعیت، آیا این مدافع تازه وارد می‌تواند پرسپولیس را در دیدار حذفی برابر شاهین بندرعامری در بوشهر همراهی کند یا نه؟

به گفته یک منبع موثق و مطلع درصورتی که کمیته انضباطی رأی به محرومیت فرشاد فرجی بدهد این بازیکن از حضور در بازی یا بازی‌های لیگ برتر منع خواهد شد.

به عبارت ساده‌تر فرشاد فرجی درصورت محرومیت قادر است پرسپولیس را در جام حذفی همراهی کند و حتی با تشخیص یحیی گل محمدی در دیدار مقابل شاهین بندرعامری برای تیمش بازی کند.

مدافع تازه وارد پرسپولیس که پس از مصدومیت سیامک نعمتی از دقیقه ۴۶ بازی با استقلال وارد زمین شد به رغم ارائه نمایش خوب، در واپسین دقایق بازی به دلیل درگیری با بازیکنان و مربی حریف توسط محمدرضا اکبریان از زمین مسابقه اخراج شد.
 
منبع:شهرخبر

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: