به دنبال انتقادات از بخش‌هایی از برنامه «خنداونه» با حضور فیروز کریمی و خداداد عزیزی و شوخی‌های یکی از مهمانان درباره نویسندگان، رامبد جوان با انتشار متنی از نویسندگان کشور عذرخواهی کرد.
کد خبر: ۶۱۲۷
۱۹:۴۹ - ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۰
به گزارش جویاخبر، به دنبال انتقادات از بخش‌هایی از برنامه «خنداونه» با حضور فیروز کریمی و خداداد عزیزی و شوخی‌های یکی از مهمانان درباره نویسندگان، رامبد جوان با انتشار متنی از نویسندگان کشور عذرخواهی کرد.

در این نوشته آمده است: سلام به اهالی قلم، در برنامه «خندوانه» چهارشنبه شب در کنار دو مهمان محترم، لحظه‌ای پیش آمد که برای من غیر قابل کنترل شد و متاسفانه واکنش من تنها خندیدن بود. واقعا از پخش این لحظه هم بسیار متاسفم و این هم به خاطر بی‌دقتی و بی‌ملاحظگی من و تیم خندوانه و تیم پخش شبکه‌ی نسیم است.

اینجانب از همه‌ی اهالی قلم در کل تاریخ بزرگ این کشور با آثار جاودانشان تمام قد عذر می‌خواهم و یقین می‌دهم هیچوقت چنین اتفاقی نخواهد افتاد، من همیشه با افتخار مخاطب و خواننده‌ی آثار لذت‌بخش و بی‌مثال ادبیات کشورمان بوده‌ام و هستم و خواهم بود و هیچگاه از ترویج کتابخوانی در هر موقعیتی که داشته‌ام و خواهم داشت دریغ نکرده و نخواهم کرد.
 
منبع:هنرمشهد

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: