فرماندهان نظامی رژیم صهیونیستی از نتانیاهو خواستند با توجه به حجم شلیک موشک‎های حماس به اراضی اشغالی، آتش بس اعلام کند.
کد خبر: ۶۰۹۱
۱۰:۲۴ - ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۰

به گزارش جویاخبر، فرماندهان ارشد رژیم صهیونیستی از مسئولان این رژیم خواستند عملیات نظامی علیه غزه را متوقف کرده و آتش بس اعلام کنند.

این سایت خبری افزود: «بنیامین نتانیاهو»، نخست وزیر رژیم صهیونیستی و «بنی گانتس»، وزیر جنگ او در ظاهر خود را متعهد به ادامه حملات می‌دانند، ولی در مذاکراتی که بین فرماندهان ارشد این رژیم و نخست وزیر شکل گرفته است این فرماندهان از نتانیاهو خواستند که از ادامه حملات نظامی دست بردارد.

یک فرمانده نظامی که نخواست نامش فاش شود به این منبع رسانه‌ای گفته است «در صورت استمرار حملات اسرائیل بهای آن را خواهد پرداخت همچنین هیچ‌کس تمایلی به شروع حمله زمینی ندارد، چرا که سیستم دفاعی ما از قدرت حماس در نبرد زمینی هراس دارد».

این مسئول نظامی در ادامه صحبت‌هایش اذعان کرد اثر بخشی حملات به غزه کاهش یافته است.

طبق گفته منابع صهیونیستی مشروعیت رژیم اشغالگر در حمله به غزه نیز زیر سوال رفته است، همچنین «محمد الضیف»، فرمانده شاخه نظامی حماس پس از تصمیم به پرتاب موشک به نقاط مختلف اراضی اشغالی موفق شد معادله جدیدی را به رژیم صهیونیستی تحمیل کند.


طی دو روز گذشته رژیم صهیونیستی با هر کشور و سازمان بین‌المللی که می‌توانسته است تماس گرفته تا از شلیک موشک به اراضی اشغالی جلوگیری شود.

ارتش رژیم صهیونیستی با صدور بیانیه‌ای از بیش از ۱۰۰ حمله هوایی به نوار غزه طی روز گذشته خبر داد.

گفتنی است رژیم صهیونیستی با هدف تحت فشار قرار دادن جنبش حماس و دیگر گروه‌های مقاومت، اقدام به هدف گرفتن مناطق غیرنظامی به منظور افزایش شمار تلفات غیرنظامیان می‌کند.

تعداد کل شهدای غزه به ۱۵۰ شهید و تعداد مجروحان ۱۱۹۰ رسیده است.

 

منبع:راهبردمعاصر

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: