خداداد عزیزی و فیروز کریمی در برنامه خندوانه حضور داشتند و لحظات شادی را رقم زدن. نسخه کامل این برنامه را در ادامه ببینید.
کد خبر: ۶۰۱۴
۱۲:۱۳ - ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۰

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
بهار
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
0
0
سلبریتی ها و فوتبالیست های پر مدعایی که با مردم اومدند بالا اما از مردم نیستند. همشون دروغگو هستند و درد مردم دردشون نیست. به نادانی شون هم افتخار می‌کنند و به فرهنگ این سرزمين توهین می‌کنند. چرا نباید یک فوتبالیست این سرزمين اسم ۳ تا نویسنده رو بدونه؟ چرا یک مجری بیسواد باید اینطور به فرهنگ خودش بخنده؟
بچه های اینها چی بشوند؟ مملکت رو در ده دقیقه می‌فروشند. البته وقتی بچه هاشون خارج از ایران به دنیا می آیند معلومه ایران براشون ارزشی نداره.
حداقل این دو میهمان فوتبالیست، شرم داشته باشند و با عذرخواهی بگویند بلد نیستیم، نه اینکه جوری پاسخ بدهند که هیچ نشانه ی خجالت نباشد.
مشکل نویسندگان این نیست که آنها را نشناسند، مشکل اینجاست که زشتی، بی مسئولیتی و خودخواهی و فرصت طلبی اینگونه علنی تبلیغ بشه، مشکل اینجاست که آدم های مسئول و دردمند نمی توانند بی تفاوت بنشینند و ببیند عده ای با بی مسئولیتی و افتخار به نادانی، سرنوشت نسل های بعد این سرزمين رو به تاریکی ببرند.
کشوری که بی ریشه و بی فرهنگ و بی تاریخ بشه، قطعا نابود خواهد شد و مردمانش  رو چه خوب و یا چه بد، با هم در آتش درختان خشک، می سوزاند.