رایان تفضلی مدافع بلند قامت تیم ‌ویکامب واندررز شاغل در لیگ انگلستان، با انتشار یک پست اینستاگرامی از سفر به ایران خبر داده است.
کد خبر: ۶۰۰۱
۱۰:۰۹ - ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۰
به گزارش جویاخبر، تفضلی که در بازی آخر تیمش با ارسال دو پاس گل جزو بهترین بازیکنان میدان بود در این پست مشخص نکرده که به چه منظور یه ایران مسافرت می‌کند، اما ممکن است او نیز در میان دعوت‌شدگان به تیم ملی باشد.

پست اینستاگرامی او، تصویری از این مدافع بلند قامت است که اموجی هواپیما و پرچم ایران را در خود دارد و همین موضوع سبب شده تا شایعاتی پیرامون این بازیکن شکل بگیرد. هواداران تیم‌های مختلف و به خصوص پرسپولیسی‌ها برای حضور تفضلی در تیم خودشان گمانه‌زنی می‌کنند، اما احتمال دارد سفر وی به ایران، برای اتفاق ویژه تری باشد.

تفضلی در دوران کارلوس کی‌روش مورد توجه سرمربی پرتغالی برای تیم ملی بود، اما یک مصدومیت سبب شد تا حضور این بازیکن در تیم ایران هرگز رخ ندهد، ولی حالا احتمال دارد مدافع شاغل در چمپیونشیپ، یکی از دعوت شدگان توسط دراگان اسکوچیچ باشد و سورپرایز فهرست تیم ملی لقب بگیرد. هرچند که تاکنون هیچ خبر رسمی‌ای در این خصوص منتشر نشده است.

 
ایا بازیکن دورگه ایرانی شاغل در لیگ انگلیس با پرسپولیس مذاکره خواهد کرد ؟

رایان تفضلی بازیکن این فصل ویکامب واندررز بود که دو روز پیش سقوط به سطح سوم انگلستان قطعی شد و باوجود پیروزی بزرگ، نتوانست در چمپیونشیپ بماند. اما رایان هنوز یک سال دیگر با این تیم انگلیسی قرارداد دارد و باتوجه به درخشش در فصل گذشته، بعید است که مقصدش برای فصل ۲۰۲۱-۲۰۲۲ ایران باشد.

نکته مهم این که حتی وی در صورت دعوت، از یک جایگاه ثابت در تیم ملی برخوردار نخواهد بود چرا که مدفعانی، چون مرتضی پورعلی گنجی، سیدمجید حسینی، شجاع خلیل‌زاده، محمدحسین کنعانی‌زادگان و... گزینه‌هایی جدی برای حضور در ترکیب اصلی هستند.

فوتبال ایران این فصل در چمپیونشیپ، سامان قدوس را هم داشت و حالا شاید در لیست جدید تیم ملی یک بازیکن سابق هال سیتی و ساوتهمپتون که ۲۹ سال دارد هم قرار بگیرد.
 
منبع: خبر ورزشی

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: