مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در برنامه فوتبال برتر پاسخ‌های تندی به فتاحی و نویدکیا، مسئول و سرمربی سپاهان داد.
کد خبر: ۵۹۲۹
۱۲:۳۸ - ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۰

به گزارش جویاخبر، شب گذشته فوتبال برتر یکی از جنجالی‌ترین شب‌های خود را با گفت‌وگوی مناظره‌گونه افشین پیروانی از طرف باشگاه پرسپولیس و فتاحی و نویدکیا از طرف سپاهان، پشت سر گذاشت.

 

پیروانی در پاسخ به نویدکیا که از فاجعه بودن وقت‌کشی پرسپولیس در کنفرانس خبری صحبت کرده‌بود، گفت: فاجعه زمانی بود که چشم سرباز احمدی را در اصفهان کور کردند و او دیگر نمی‌تواند فوتبال ببیند. فاجعه روزی بود که تیم سپاهان از ترس وارد ورزشگاه شد، اما حاضر نشد به زمین بیاید. فاجعه زمانی بود که مدیرعامل فعلی سپاهان همه کاره فدراسیون بود و قرارداد ننگین ویلموتس را منعقد کرد و حالا هم پاسخگوی خسارت هنگفتی که به فوتبال ایران زده نیست.

 

وی افزود: ما اگر می‌خواستیم وقت تلف کنیم، ۳ تعویض دیگر داشتیم، نمی‌شد استفاده کنیم؟ سیامک نعمتی وقتی گفت کتفش آسیب دیده، از روی نیمکت گفتند روی زمین دراز بکش. این فاجعه است؟

 

پیروانی خطاب به فتاحی نیز گفت: شما در حال خواندن بیانیه از روی کاغذ هستید و بعید می‌دانم که این حرف‌های خودتان باشد. 

 

پیروانی همچنین در خصوص هویت فردی که با ماسکی دارای لوگوی پرسپولیس کنار بازیکنان و کادرفنی این تیم قرار دارد، اظهار بی‌اطلاعی کرد و گفت: او را نمی‌شناسم، در پرسپولیس سمتی ندارد و برای اینکه خیالتان راحت شود، ۴۰ سال محرومش کنید.

 

 

ویدئو صحبت‌های افشین پیروانی در فوتبال برتر

 

 

 

منبع:شهرآرانیوز

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: