مأموران دایره آگاهی کلانتری معراج با استفاده از صندوق‌های موجود و تحقیقات گسترده میدانی سرانجام شب گذشته محل اختفای یکی از متهمان را شناسایی و تحت نظر گرفتند.پس از هماهنگی‌های لازم قضایی در اقدامی ضربتی و غافل‌گیرانه متهم و ۲ همدستش دستگیر شدند و خودرو پیکان‌وانت مسروقه از مخفیگاه آن‌ها کشف شد.
کد خبر: ۵۹۰۰
۱۸:۲۱ - ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۰
به گزارش جویاخبر، مرد جوان وقتی جای خالی خودرو‌ها را دید شوکه شد. باورش نمی‌شد که به همین راحتی و بدون هیچ سر‌وصدایی، خودرواش را بدزدند. او در تماس با پلیس‌۱۱۰ و اعلام موضوع، سرنخ مهمی در اختیار پلیس گذاشت، که منجر به شناسایی و انهدام یک باند سرقت خودرو در شهر شد.
فرمانده انتظامی مشهد درباره جزئیات این پرونده بیان کرد: با اعلام سرقت یک دستگاه پیکان‌وانت در محدوده بولوار توس پیگیری موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار تیمی از مأموران کلانتری معراج مشهد قرار گرفت.

سرهنگ عباس صارمی ساداتی افزود: مأموران دایره آگاهی کلانتری معراج با استفاده از صندوق‌های موجود و تحقیقات گسترده میدانی سرانجام شب گذشته محل اختفای یکی از متهمان را شناسایی و تحت نظر گرفتند.
به گفته این مقام انتظامی، پس از هماهنگی‌های لازم قضایی در اقدامی ضربتی و غافل‌گیرانه متهم و ۲ همدستش دستگیر شدند و خودرو پیکان‌وانت مسروقه از مخفیگاه آن‌ها کشف شد.

صارمی ساداتی ادامه داد: با انتقال متهمان به کلانتری و آغاز بازجویی‌های تخصصی با توجه به کشف خودرو مسروقه از مخفیگاه آن‌ها متهمان با پذیرفتن اتهامشان به ۴ فقره سرقت خودرو‌های پراید مدل پایین دیگر در بولوار توس اعتراف کردند.

رئیس پلیس مشهد با بیان اینکه پس از تشکیل پرونده متهمان روانه دادسرا شدند، از شهروندان خواست تا از پارک خودرو در مناطق خلوت و کم‌نور خودداری کنند و در صورت امکان از پارکینگ‌های عمومی استفاده کنند.
 
منبع:شهرآرانیوز

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: