رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا درباره محدودیت‌های ترددی در عید فطر و رانندگان مجاز به تردد مطالبی بیان کرد.
کد خبر: ۵۸۹۶
۱۴:۴۱ - ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۰

به گزارش جویاخبر،‌ سرهنگ احمد شیرانی اظهار کرد: برابر مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا و ابلاغیه وزارت کشور از ساعت ۱۴ روز سه شنبه مورخ ۲۱ اردیبهشت تا ساعت ۱۲ روز شنبه ۲۵ اردیبهشت محدودیت سفر در سراسر کشور و در بین تمامی شهر‌ها اعمال می‌شود.

 

وی ادامه داد: از همکاری و همراهی مردم عزیز در اجرای طرح‌های محدودیت و ممنوعیت‌های ترافیکی و عمل به مصوبات اعلامی ستاد ملی مقابله با کرونا تشکر و قدردانی می‌کنیم و درخواست داریم که در این ایام نیز به مقررات ابلاغی ستاد ملی مقابله با کرونا توجه کنند تا شاهد شکست زنجیره انتقال این بیماری باشیم.

 

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا تصریح کرد: کنترل تردد‌ها در این ایام بصورت هوشمند و با استفاده از دوربین‌های ثبت تخلف و تیم‌های استقراری پلیس صورت می‌گیرد.

 

سرهنگ شیرانی بیان کرد: اطلاع رسانی محدودیت‌ها به هموطنان صورت گرفته و در جاده‌ها همکاران پلیس تذکر و توصیه به پرهیز از سفر را مجددا به رانندگان اعلام می‌کنند. در صورت عدم تمکین به مقررات به ناچار نسبت به اعمال قانون در شهر‌های گروه قرمز به مبلغ یک میلیون تومان و شهر‌های گروه نارنجی و زرد به مبلغ پانصدهزارتومان می‌کنند.

 

وی گفت: ناوگان حمل و نقل عمومی کالا، بار و مسافر و وانت بار‌هایی که در امر جابجایی بار فعالیت دارند، از این محدودیت مستثنی هستند.

 

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: