اگر یحیی تصمیم به بازی با دو مهاجم بگیرد در آن صورت از بین ترابی، عالیشاه، پهلوان و امیری تنها دو بازیکن فرصت بازی در اختیار خواهند داشت.
کد خبر: ۵۷۵۵
۱۱:۲۴ - ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۰
به گزارش جویاخبر، پرسپولیس این روز‌ها در فاز هجومی خود با تعدد نفرات آماده روبه رو شده است. موضوعی که اگرچه به دردسر شیرین یحیی تبدیل شده است، اما در ادامه راه می‌تواند برای این تیم چالش‌هایی به دنبال داشته باشد. در نیم فصل اول و زمانی که مهدی ترابی و مغانلو در پرسپولیس حضور نداشتند و آل کثیر هم محروم بود. مربع تهاجمی پرسپولیس با حضور امیری، عبدی، عالیشاه و پهلوان وگاهی احمد نوراللهی شکل می‌گرفت. اما حالا پرسپولیس دو مهاجم مدعی در ترکیب خود دارد و برای دو بازیکن کناری خط هافبک ۴ بازیکن آماده در ترکیب خود دارد.

اگر یحیی تصمیم به بازی با دو مهاجم بگیرد در آن صورت از بین ترابی، عالیشاه، پهلوان و امیری تنها دو بازیکن فرصت بازی در اختیار خواهند داشت که البته یکی از گزینه‌ها قطعا مهدی ترابی خواهد بود. انتخاب بعدی یحیی هم وحید امیری بازیکن ملی پوش پرسپولیس است که حتی در تیم ملی هم کمتر دیده شده روی نیمکت بنشیند. امیری در لیگ قهرمانان در دفاع چپ به میدان رفت، اما با بازگشت سعید آقایی، امیری چاره‌ای جز اضافه شدن به فاز هجومی پرسپولیس ندارد.


در این صورت عالیشاه و پهلوان که نمایش بی نظیری در ماه‌های اخیر داشته اند به نیمکت منتقل می‌شوند. مگر اینکه یحیی تصمیم به استفاده از یک مهاجم در خط حمله خود بگیرد. در این صورت احتمالا شاهد زوج مغانلو و امیری در خط حمله پرسپولیس خواهیم بود تا از بین عالیشاه و پهلوان یک بازیکن به ترکیب پرسپولیس اضافه شود و آل کثیر فعلا به روی نیمکت منتقل شود. همه این‌ها در شرایطی است که یحیی، سیامک نعمتی را هم یک خط عقب‌تر برده تا در سمت راست خط دفاعی به جای شیری بازی کند.

باید منتظر ماند و دید در ادامه لیگ یحیی چه استراتژی برای راضی نگه داشتن بازیکنان آماده خود خواهد داشت. بازیکنانی که هر کدام از آن‌ها به نوعی مورد علاقه سرمربی پرسپولیس هستند، اما فعلا شرایط به گونه‌ای است که عملا فرصت حضور در ترکیب اصلی برای تعدادی از ان‌ها فراهم نیست.

منبع: فرارو

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: