سال گذشته اینستاگرام ویژگی زیرنویس یا کپشن خودکار را به ویدیو‌های IGTV اضافه کرد تا تجربه کاربری بهتری در اختیار کاربران قرار گیرد. اکنون این قابلیت برای کاربران انگلیسی زبان و در برخی کشور‌ها به بخش استوری اینستاگرام اضافه شده است.
کد خبر: ۵۷۰۸
۲۰:۴۹ - ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۰
به گزارش جویاخبر، سال گذشته اینستاگرام ویژگی زیرنویس یا کپشن خودکار را به ویدیو‌های IGTV اضافه کرد تا تجربه کاربری بهتری در اختیار کاربران قرار گیرد. اکنون این قابلیت برای کاربران انگلیسی زبان و در برخی کشور‌ها به بخش استوری اینستاگرام اضافه شده است.

ویژگی جدید به کاربران اجازه می‌دهد تا بتوانند ویدیو‌هایی استوری را به همراه زیرنویس منتشر کنند. در واقع، گفتار ویدیو‌ها به صورت خودکار برای کاربران در استوری به صورت نوشتاری نمایش داده می‌شود که به آن «اتوکپشن» یا «زیرنویس خودکار» می‌گویند.

ویژگی زیرنویس خودکار برای استوری اینستاگرام با استفاده از یک استیکر ساده در حال حاضر در دسترس کاربران انگلیسی زبان و برخی کشور‌هایی که به زبان انگلیسی صحبت می‌کنند، قرار گرفته است. به زودی این ویژگی کاربردی برای کاربران سایر کشور‌ها و بقیه زبان‌ها ارائه خواهد شد. براساس اعلام اینستاگرام، به زودی امکان تهیه زیرنویس خودکار در ریلز (Reels) نیز فراهم می‌شود.
 
منبع:شهرآرانیوز

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: