بازی برگشت تیم های منچسترسیتی و پاری سن ژرمن در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه دو بر صفر به سود سیتی پایان یافت.
کد خبر: ۵۶۷۳
۰۷:۴۱ - ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۰
به گزارش جویاخبر، در اولین دیدار برگشت از مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا امشب در ورزشگاه اتحاد، منچسترسیتی مقابل پاری سن ژرمن ۲ بر صفر پیروز شد تا به فینال برسد.
 


نیمه نخست پرهیجان بود و پاریسی‌ها می‌توانستند به گل هم برسند تا امیدوار بمانند، اما پاس عالی ادرسون با راه انداختن زینچنکو و در نهایت ضربه محرز دقیقه ۱۱ سیتی را به تنها گل این نیمه رساند. نیمه دوم سیتی بهترین دفاع را در حمله دید و از موقعیت هایش استفاده کرد تا خیالش را راحت کند. یک ودوی فودن و دبروینه و در نهایت پاس عالی هافبک انگلیسی به محرز باعث شد گل دوم دقیقه ۶۳ به ثبت برسد. دقیقه ۶۹ هم دی ماریا بعد از این که پای خودش را روی پای فرناندینیو کوبید با کارت قرمز داور مواجه شد تا بازی از آن لحظه به بعد با خشونت و حرکات عجیب بازیکنان دو تیم همراه شود. پس از ۱۰ نفره شدن، پاریسی‌ها توانایی جبران نتیجه را نداشتند و در نهایت سیتی با برتری ۴ بر یک در مجموع دو دیدار برای نخستین مرتبه در تاریخ راهی فینال لیگ قهرمانان اروپا شد.

منبع: برخط نیوز

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: