روابط عمومی دانشگاه پیام نور از تغییر تاریخ برگزاری امتحانات پایان ترم دانشگاه پیام نور با توجه به شرایط کرونا خبر داد.
کد خبر: ۵۶۶۴
۱۱:۱۰ - ۱۴ ارديبهشت ۱۴۰۰
به گزارش جویاخبر، امیرحسین بهروز مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور، درباره زمان برگزاری امتحانات پایان ترم دانشگاه پیام نور گفت: آزمون‌های پایان نیمسال دانشگاه پیام نور بدون تغییر در ترتیب برگزاری آن ها، در بازه زمانی اول تا ۲۶ خردادماه برگزار خواهند شد.

بهروز ادامه داد: با توجه به شرایط ناشی از بیماری کووید ۱۹ و لزوم اتخاذ تمهیدات لازم با توجه به برگزاری آمار بالای آزمون‌های الکترونیکی دانشگاه پیام نور در سراسر کشور و به منظور ارتقای کیفیت اجرایی برگزاری ارزشیابی دروس نظری در نیم‌سال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹، امتحانات در ترم جاری، نسبت به تاریخ قبلی که در تقویم آموزشی اعلام شده بود، زودتر برگزار می‌شوند.

مدیر کل روابط عمومی دانشگاه پیام نور گفت: به منظور سهولت در برگزاری آزمون ها، استان‌ها مجاز خواهند بود تا آزمون‌های پایان ترم را در بستر‌های متعدد مورد تایید با هماهنگی اساتید برگزار کنند.

او همچنین افزود: اساتید می‌توانند جهت کاهش بار ترافیکی در صورت هماهنگی و اطلاع رسانی کامل با دانشجویان، آزمون‌ها را در نوبت‌ها و زمان‌های هماهنگ شده دیگر، پیش از تاریخ آزمون برگزار کنند.

بهروز اظهار کرد: امتحانات پایان ترم بر اساس مصوبات هیئت رئیسه دانشگاه در تمامی مراکز و واحد‌ها در سراسر کشور به صورت مجازی و الکترونیکی خواهد بود.

مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور با عنوان اینکه آزمون‌ها صرفا باید از منابع درسی مصوب اعلام شده دانشگاه باشند، اظهار کرد: استفاده از سایر شیوه‌های ارزشیابی برای دروس (گروه درسی) با تعداد دانشجوی کمتر از پنج نفر با تشخیص مدرس ذی ربط و تایید رئیس استان مجاز است.

او ادامه داد: شرایط آزمون دانشجویان دانشگاه پیام نور در نیمسال جاری نیز مانند ترم‌های گذشته در نهایت دقت، سلامت، نظم و آرامش برگزار خواهد شد و در این خصوص تمهیداتی در قالب شیوه نامه به استان‌ها ارسال می‌شود.

بهروز درباره جزئیات تغییر تاریخ‌های برگزاری آزمون‌ها توضیح داد: بر اساس این تغییرات تمامی آزمون‌هایی که مقرر بوده در تاریخ ۱۱ خرداد برگزار شوند در تاریخ ۱ خرداد، آزمون‌های تاریخ ۱۲ خرداد در ۲ خرداد، آزمون‌های تاریخ ۱۳ خرداد در سوم همین ماه، آزمون‌های تاریخ ۱۷ خرداد در چهارم همین ماه، آزمون‌های ۱۸ خرداد در هشتم این ماه و آزمون‌های تاریخ ۱۹ خرداد در نهم همین ماه برگزار خواهند شد.

مدیر کل روابط عمومی دانشگاه پیام نور ادامه داد: آزمون‌های ۲۰ خرداد در دهم همین ماه، آزمون‌های ۲۲ خرداد در یازدهم همین ماه، آزمون‌های ۲۳ خرداد در دوازدهم همین ماه، آزمون‌های ۲۴ خرداد در سیزدهم همین ماه، آزمون‌های ۲۵ خرداد در هفدهم همین ماه، آزمون‌های ۲۶ خرداد در هجدهم همین ماه، آزمون‌های ۲۷ خرداد در نوزدهم همین ماه، آزمون‌های ۳۰ خرداد در بیستم همین ماه، آزمون‌های ۳۱ خرداد در بیست و دوم همین ماه برگزار خواهند شد.

بهروز گفت: همچنین آزمون‌های ۲ تیر در بیست و سوم خرداد ماه، آزمون‌های ۳ تیر در بیست و چهارم خرداد ماه، آزمون‌های ۵ تیر در بیست و پنچم خرداد ماه، آزمون‌های ۶ تیر در بیست و شش خرداد ماه برگزار خواهند شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: