در حالی شایعه‌های متفاوتی در مورد بازگشت شجاع خلیل زاده به پرسپولیس شنیده می‌شود که هنوز هیچ مذاکره‌ای بین طرفین صورت نگرفته است.
کد خبر: ۵۶۶۳
۱۰:۵۸ - ۱۴ ارديبهشت ۱۴۰۰
به گزارش جویاخبر، به نظر می‌رسد شایعه‌های متفاوت در مورد بازگشت شجاع خلیل زاده به شکل هدفمندی بر سر زبان‌ها افتاده و برخی رسانه‌ها نیز به این شایعه دامن می‌زنند. آن هم در حالی که نه مدیران باشگاه کوچکترین پیشنهادی به شجاع برای بازگشت داده اند و نه کادر فنی پرسپولیس در این خصوص با او صحبت کرده اند.


پیگیری‌ها نشان می‌دهد از زمانی که شکایت باشگاه پرسپولیس از خلیل زاده و باشگاه الریان طی ۴۸ ساعت اخیر رسمی شده و بخش حقیقی باشگاه پرسپولیس اعلام کرده شکایت از باشگاه الریان و شخص خلیل زاده را تقدیم فیفا کرده، شایعه‌های عجیب و غریبی در مورد بازگشت خلیل زاده به پرسپولیس منتشر شده است.
 
از گفتگوی خصوصی شجاع با پرسپولیسی‌ها در گوا تا توافق نهایی باشگاه با این بازیکن برای جانشینی کنعانی زادگان که به نظر می‌رسد تصمیم گرفته از پرسپولیس جدا شود.

به هر ترتیب آن چه قطعی به نظر می‌رسد این است که هنوز یک فصل دیگر از قرارداد شجاع خلیل زاده با باشگاه الریان باقی است و مهم‌تر این که کادر فنی و مدیران باشگاه پرسپولیس تا این لحظه کوچکترین پیشنهادی به شجاع خلیل زاده برای بازگشت نداده اند.

منبع: فرارو

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: