برخورد یک دستگاه کامیونت با هشت دستگاه خودرو سواری در بزرگراه شهید مدرس چهار مصدوم داشت.
کد خبر: ۵۶۴۷
۱۳:۳۵ - ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰

به گزارش جویاخبر، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران روز دوشنبه در این باره گفت: ساعت ۱۱:۰۷ دقیقه امروز تصادف در مسیر شمال به جنوب بزرگراه شهید مدرس نرسیده به بزرگراه شهید صدر به سامانه ۱۲۵ اعلام و بی درنگ ماموران ۲ ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

سید جلال ملکی افزود: یک دستگاه کامیونت که مصالح ساختمانی حمل می‌کرد به دلایل نامشخصی به گاردریل‌های میانی بزرگراه خورد و در حین حرکت به هشت دستگاه خودرو سواری برخورد کرد.

 

در ساعت 11:00 در شمال به جنوب بزرگراه مدرس دوراهی صدر شرق(منطقه24)یکدستگاه کامیونت خاور بعلت نقص در سیستم ترمز با هفت دستگاه وسیله دیگر برخورد نموده که یک نفر در این حادثه مجروح شد.

 

به گفته وی، در ادامه این کامیونت با برخورد با گاردریل های وسط بزرگراه در محل واژگون شد که چهار نفر شامل سه مرد و یک زن دچار مصدومیت شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران با بیان اینکه مصدومان تحت درمان نیروهای اورژانس قرار گرفتند، افزود: آتش نشانان با همکاری پلیس راهور نسبت به ایمن سازی محل اقدام کردند و عملیات آتش نشانان دقایقی است به پایان رسیده است.

 

 بزرگراه شهید مدرس در شمال تهران قرار دارد که این بزرگراه در شمال از پل پارک وی آغاز می‌شود و در امتداد شرقیِ بزرگراه شهید چمران، بعد از پل پارک وی، قرار دارد.

این بزرگراه ۹ کیلومتری در انتها به میدان هفت تیر ختم می‌شود.

 

فیلم | تصادف زنجیره ای در بزرگراه مدرس، مسیر شمال به جنوب، نرسیده به بزرگراه صدر با ۴ زخمی

 

 

 

منبع : ایرنا

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: