اولین دیدار مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا بین منچستریونایتد و آ اس رم برگزار که در بازی پر افت و خیز شاگردان سولسشر با ۶ گل پیروز دیدار بودند.
کد خبر: ۵۵۲۱
۱۱:۱۰ - ۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۰
به گزارش جویاخبر، بازی اول از نیمه نهایی یورو لیگ شب گذشته بین منچستریونایتد و آ. اس رم برگزار شد و در این بازی پر افت و خیز شاگردان سولسشر با ۶ گل پیروز دیدار بودند. و در نهایت با نتیجه ۶ بر ۲ از سد حریف گذشتند تا گام بلندی برای رسیدن به فینال برداشته باشند. در ادامه توجه شما را به خلاصه بازی منچستریونایتد و آ. اس رم جلب می‌نمائیم.
 
 
رمی‌ها بازی را بهتر آغاز کردند و در دقایق ابتدایی بر بازی مسلط بودند، اما این منچستریونایتد بود که در دقیقه ۹ به گل رسید. روی یک حرکت تیمی خوب بود که برونو فرناندز با پاس ادینسون کاوانی صاحب موقعیت شد و با یک ضربه دقیق کار را تمام کرد.


اما این برتی چندان پایدار نبود و در دقیقه ۱۳ رمی‌ها صاحب یک ضربه پنالتی شدند. پوگبا برای متوقف کردن کارسدورپ تکل زده بود، با دست مانع ارسال بازیکن حریف شد و داور هم نقطه پنالتی را نشان داد؛ تصمیمی که توسط VAR هم تایید شد. پلگرینی پشت ضربه قرار گرفت و با یک شوت محکم به گوشه بالایی دروازه، کار را به تساوی کشید.

در ادامه بازی متعادل دنبال شد و هر دو تیم به دنبال رسیدن به گل بودند تا اینکه در دقیقه ۳۳ رم به گل دوم رسید. پلگرینی که با پاس در عمق میخیتاریان صاحب توپ شده بود، با یک پاس در عرض ادین ژکو را در مقابل دروازه صاحب موقعیت کرد و او هم با یک بغل پای ساده جالوروسی را پیش انداخت.

بعد از این گل یونایتد‌ها توپ و میدان را در دست گرفتند و حتی در ثانیه‌های پایانی این نیمه کاوانی می‌توانست کار را به تساوی بکشد، اما در نهایت نیمه اول با برتری تیم میهمان به پایان رسید.

یونایتد‌ها نیمه دوم را هجومی آغاز کردند و در دقیقه ۴۸ به گل دوم رسیدند. روی همکاری خوب برونو فرناندز بود که کاوانی صاحب موقعیت شد و با یک شوت تماشایی، توپ را به طاق دروازه رم کوبید.بعد از این گل بازی متعادل شد و حتی این بازیکنان رم بودند که ابتکار عمل را در دست گرفتند، ولی در دقیقه ۶۴ این منچستریونایتد بود که به گل سوم رسید. ابتدا این ون بیساکا بود که از درون محوطه جریمه شانس گلزنی اش را امتحان کرد که میرانته توپ را ناقص دفع کرد؛ اما توپ برگشتی مقابل کاوانی قرار گرفت و او هم با یک ضربه ساده، حساب کار را ۳-۲ کرد.رمی‌ها بعد از این گل بار دیگر پیش کشیدند، اما این تیم میزبان بود که در دقیقه ۶۹ صاحب یک ضربه پنالتی شد. کاوانی قصد داشت پاس در عرض راشفورد را در دهانه دروازه رم قطع کند که با خطای کریس اسمالینگ سرنگون شد. داور نقطه پنالتی را نشان داد و برونو فرناندز برخلاف جهت حرکت میرانته، دروازه را باز کرد.

فشار حملات یونایتد ادامه پیدا کرد و این تیم در دقیقه ۷۵ به گل پنجم رسید. روی ارسال تماشایی برونو فرناندز از سمت راست بود که پوگبا با ضربه اختلاف را به سه گل افزایش داد.

اما این پایان کار نبود و تلاش بازیکنان این تیم در دقیقه ۸۶ به گل ششم منجر شد. روی یک حمله سریع بود که پاس کاوانی در سمت راست به میسون گرین‌وود رسید و او هم با یک ضربه نه چندان محکم، میرانته را مغلوب کرد.در دقایق پایانی اتفاق خاصی روی دروازه‌ها رخ نداد و در نهایت بازی با برتری ۶-۲ یونایتد به پایان رسید.


منبع: بتاکاپ

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: