با توجه به پیروزی تراکتور، بازی امشب استقلال و دیگر دیدار گروه C و دیدارهای گروه A تکلیف نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا در مرحله گروهی را مشخص خواهد کرد.
کد خبر: ۵۵۲۰
۱۰:۵۷ - ۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۰
به گزارش جویاخبر، در شرایطی که بازی‌های شب گذشته مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به سود تراکتور پیش رفت و شانس این تیم برای صعود بیشتر از قبل شده، امشب همه نگاه‌ها به گروه C رقابتهاست. جایی که نتایج دو بازی استقلال و الشرطه و همچنین الاهلی و الدحیل تعیین کننده سرنوشت این گروه و مسابقات خواهد بود.


در شرایط فعلی در یک حالت هم استقلال به مرحله حذفی صعود خواهد کرد هم تراکتور. اگر در نتایج بازی‌های امشب، استقلال برنده دیدار با الشرطه باشد و بای الدحیل و الاهلی نیز با تساوی به پایان برسد، آنگاه تراکتور نیز به مرحله بعد رقابت‌ها صعود خواهد کرد و تیم دومی از گروه C به مرحله حذفی صعود نمی‌کند و تنها استقلال به عنوان صدرنشین این گروه صعود خواهد کرد.در این شرایط پرسپولیس دیگر نماینده کشورمان می‌بایست به مصاف صدرنشین گروه A برود که تا قبل از بازی‌های امشب، استقلال تاجیکستان است، اما این احتمال وجود دارد که الهلال در بازی‌های امشب بتواند صدرنشین گروه شود. در صورت صعود سه تیم دوم از گروه‌های A و E و B بدشانسی به سراغ پرسپولیس خواهد آمد چرا که در بازی مرحله حذفی مهمان خواهد بود این در حالیست که اگر گروه c یک تیم دوم به مرحله بعد بفرستد، حریف بعدی پرسپولیس از این گروه خواهد بود و در آن صورت میزبان بازی تک حذفی مرحله یک هشتم خواهد شد.
 
منبع: بتاکاپ

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: