در صورتی که سه بازیکن پرسپولیس در بازی امروز مقابل الریان کارت زرد دریافت کنند، از بازی مرحله یک هشتم نهایی محروم می شوند.
کد خبر: ۵۴۸۸
۱۳:۳۰ - ۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۰

به گزارش جویاخبر، پرسپولیس در آخرین بازی خود در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، به مصاف الریان قطری می رود که با 2 امتیاز حاصل از دو تساوی مقابل گوا، در قعر جدول رده بندی قرار دارد.


هر چند صعود پرسپولیس به مرحله بعد قطعی شده ولی شاگردان گل محمدی جهت حفظ رتبه نخست و صعود به عنوان تیم اول به دنبال کسب پیروزی در برابر الریان هستند تا صدر جدول را به الوحده امارات واگذار نکنند.


اما سه بازیکن پرسپولیس که در دیدارهای گذشته کارت زرد دریافت کرده اند، در صورتی که امروز و مقابل الریان اخطار بگیرند، تک بازی مرحله یک هشتم نهایی را از دست خواهند داد. مهدی ترابی، وحید امیری و امید عالیشاه بازیکنانی هستند که یک اخطاره بوده و در صورتی که امروز از هیرویوکی کیمورا داور ژاپنی کارتی بگیرند، از بازی بعدی محروم خواهند شد.


همین مسئله باعث می شود که این سه بازیکن با احتیاط بیشتری به مصاف الریان بروند تا بدون محرومیت، تیمشان را در بازی مرحله یک هشتم نهایی همراهی کنند. دیدار پرسپولیس و الریان امروز و از ساعت 19 آغاز می شود.

 

منبع:ورزش سه

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: