باشگاه الاهلی قطر بعد از تمدید قرارداد امید ابراهیمی قصد دارد محمد حسین کنعانی زادگان را نیز به خدمت بگیرد. نشریات قطری از توافق اولیه میان الاهلی و کنعانی زادگان پرده برداشته اند.
کد خبر: ۵۴۲۴
۱۰:۳۹ - ۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۰

به گزارش جویاخبر، در ماه‌های اخیر بار‌ها خبر بازگشت امید ابراهیمی به استقلال شنیده شد و حتی از قول مجیدی نوشتند که به مسئولان استقلال تاکید کرده تحت هرشرایطی ابراهیمی را برای فصل بعد جذب کنند. ابراهیمی، اما به تازگی قراردادش را با باشگاه الاهلی قطر تمدید کرده تا به طور علنی بازگشتش به استقلال منتفی شود.

باشگاه استقلال به دنبال تمدید قرارداد با امید ابراهیمی قصد دارد برای فصل جدید لیگ ستارگان قطر محمد حسین کنعانی‌زادگان را هم به خدمت بگیرد.

حتی نشریه استاد الدوحه مدعی شده میان باشگاه الاهلی قطر و محمد حسین کنعانی زادگان توافق نهایی انجام شده تا این مدافع سرخ پوش راهی الاهلی شده و فصل جدید را با امید ابراهیمی، بازیکن سابق استقلال سپری کند. حالا باید دید درنهایت انتقال کنعانی زادگان به الاهلی چه خواهد شد و آیا او به این تیم ملحق می‌شود یا خیر؟

معمای ابراهیمی در لیگ ستارگان قطر

در خصوص امید ابراهیمی، اما ماجرا کمی پیچیده شده‌است. گرچه روز گذشته برخی رسانه‌های قطری مانند الرایه خبر از تمدید قرارداد ابراهیمی و الاهلی قطر دادند، اما امروز برخی زمزمه‌ها در رسانه‌ها در خصوص توافق ابراهیمی با الوکره، دیگر تیم قطری مطرح شده است.
در خصوص امید ابراهیمی آنچه مشخص است اینکه گویا او خیال بازگشت به لیگ ایران و بازی برای استقلال را در سر ندارد و قطعا فصل اینده در لیگ ستارگان قطر توپ خواهدزد.

تکذیب کنعانی‌زادگان در خصوص پیوستن به تیم قطری

در حالی است که مدافع پرسپولیس با انتشار یک استوری مدعی شده که پیشنهاداتی دارد، اما بازیکن پرسپولیس است و با هیچ تیمی قرارداد امضا نکرده‌است.

کنعانی‌زادگان هم بازی ابراهیمی در الاهلی؟+ عکس| از خبر اختصاصی رسانه قطری تا تکذیب!

 
منبع:شهرآرانیوز

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: