معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جهرم گفت: بر اثر انفجار دو باب منزل مسکونی و ریزش کامل ساختمان در شهرک انقلاب جهرم سه تن نفر جان‌باختند و ۳ نفر زخمی شدند.علت انفجار نشت گاز عنوان شده است.
کد خبر: ۵۳۳۹
۱۰:۵۹ - ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۰

به گزارش جویاخبر، قهرمان بمانا  در تشریح آخرین وضعیت مجروحان حادثه انفجار منزل مسکونی در شهرستان جهرم اظهار داشت: بر اثر انفجار و ریزش کامل دو ساختمان مسکونی در شهرک انقلاب خیابان صداوسیما شهر جهرم متاسفانه 3 نفر جان‌باختند و 3 نفر دچار مصدومیت شدید شدند.

وی افزود: مصدومان این حادثه تلخ به مرکز درمانی منتقل شدند و به تعدادی نیز که در اثر پرتاب آوار دچار مصدومیت شده بودند نیز به صورت سرپایی در محل امدادرسانی شد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جهرم تصریح کرد: متاسفانه قربانیان این حادثه یک زن 30 ساله و یک بانوی سالمند بودند که در زیر آوار جان باخته بودند و یک مرد مصدوم که به دلیل وخامت حال در آی سی یو بیمارستان پیمانیه جهرم جان خود را از دست داد.

بمانا با بیان اینکه علت حادثه بعد از تحقیقات اطلاع رسانی خواهد شد، ادامه داد: عملیات امدادرسانی به حادثه دیدگان توسط 5 آمبولانس اورژانس 115 در محل انجام شده است.

 ظهر روز یکشنبه 5 اردیبهشت 1400 چند منزل مسکونی واقع در شهرک انقلاب دچار حادثه و کاملا تخریب شد و برای ساعاتی برق و گاز در این محل قطع شد.

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: