حرکات عجیب مادر داماد در هنگام مراسم ازدواج موجب خشم عروس سابقش از وی شد.
کد خبر: ۵۱۵۱
۱۴:۵۵ - ۳۱ فروردين ۱۴۰۰

به گزارش جویاخبر، یک زن اهل نیوجرسی آمریکا ویدئویی را که به گفته او حرکات عجیب مادر شوهر سابقش را در مراسم ازدواجش نشان می‌داد در فضای مجازی منتشر کرد. او با هیولای شوهر خواندن مادرشوهرش گفت که او در هنگام ادای خطبه ازدواج حرکات عجیبی را از خود نشان می‌داد تا جایی که حتی دو بار با تذکر کشیش روبه‌رو شد.

بنا به گفته پائولا، مادرشوهرش در حالی که لباس سفید بر تن کرده بود حتی یکبار به نظر می‌رسید تلاش کرد تا بین او و همسرش بایستد. بنا به گفته این زن وقتی او و شوهرش قصد گرفتن عکس یادگاری داشتند مادرشوهر او نیز بلافاصله در پشت سر آن‌ها قرار گرفت. پائولا حرکات مادرشوهر سابقش را نامناسب و توهین آمیز خواند.

پائولا در شرح این اتفاق گفت که او حتی نمی‌دانست قرار است که مادرشوهر سابقش در هنگام مراسم ادای خطبه ازدواج حضور داشته باشد. پائولا گفت او و شوهرش قصد داشتند تا مراسم ازدواج خود را در کنار ساحل دریا برگزار کنند، اما وقتی به آنجا رسیدند مادرشوهرش نیز در آنجا حضور داشت.

این تمام ماجرا نبود و پائولا اتفاقی را که در اولین دیدار با مادرشوهرش رخ داد بازگو کرد. او گفت: «زمانی که این زن را دیدم او با چهره‌ای نفرت انگیز به من گفت: تو چه هستی؟ من که منظورش را متوجه نشده بودم پرسیدم منظورت چیست؟ او گفت شما چه ملیتی هستید؟ من گفتم پرتغالی. بعد پرسید چه می‌خورید؟ من گفتم غذا و در جواب من گفت ما ایتالیایی هستیم و ماکارونی می‌خوریم.»

پائولا این ویدئو را در شبکه اجتماعی تیک تاک منتشر کرد. این ویدئو پس از انتشار در تیک تاک توجه بیش از دو میلیون بیننده را به خود جلب کرد. یکی از کاربران با دیدن این ویدئو در کامنتی نوشت: «اگر مادرشوهرم در مراسم عروسی لباس سفید بپوشد من آن مکان را خراب می‌کنم. کاربر دیگر خطاب به پائولا نوشت: «وقتی این زندگی تمام شده دیگر نباید مشکلات آن را کالبدشکافی کنی.»

 

برچسب ها: عروسی مادر داماد

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: