درخشش مهدی قایدی در بازی استقلال مقابل الاهلی در فضای مجازی عربستان و توئیتر، واکنش های زیادی را به همراه داشت و کاربران سعودی خواستار خرید باشوی کوچک شدند!
کد خبر: ۵۰۲۰
۲۱:۰۰ - ۲۷ فروردين ۱۴۰۰
به گزارش جویاخبر، استقلال اولین دیدار خود در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا را با یک پیروزی بزرگ جشن گرفت. شاگردان فرهاد مجیدی با ارائه یک بازی زیبا و منطقی، موفق شدند ۵ بار دروازه تیم میزبان را باز کنند و شروع بسیار خوب و قدرتمندانه‌ای در این رقابت‌ها داشته باشند.

استقلال در حالیکه نیمه نخست را با یک گل زودهنگام آغاز کرد، روی پنالتی که هروویه میلیچ مرتکب شد، گل تساوی را از عمر السومة دریافت کرد. اما شاگردان مجیدی نیمه دوم را بسیار هجومی و خطرناک آغاز کردند و حتی تیر دروازه حریف را نیز به لرزه درآوردند تا اینکه محمدی نادری گل دوم تیمش را به ثمر رساند.

در ادامه، مهدی قایدی ستاره شب گذشته آبی پوشان، از یک فضای کاملا بسته که تنها به اندازه یک توپ جا برای عبور داشت، روی پاس خوب ارسلان مطهری موفق شد گل سوم تیمش را به ثمر برساند. اما اوج کار این ستاره جوان، روی گل چهارم بود. جایی که او با شلیکی دیدنی از فاصله ۳۰ متری، دروازه محمد العویس سنگربان الاهلی و تیم ملی عربستان را به لرزه درآورد و تمام آسیا را مقهور استعداد و توانایی هایش کرد.

گل چهارم قایدی در شرایطی به ثمر رسید که استقلال چند ثانیه قبلش تا آستانه دریافت گل تساوی پیش رفته بود و این شلیک دیدنی جوان ۲۲ ساله و بوشهری آبی پوشان، تیر خلاص را بر پیکر نماینده عربستان وارد کرد به نحوی که آبی پوشان دقایقی بعد گل پنجم را نیز به ثمر رساندند.

البته عملکرد خوب قایدی تنها روی باز کردن دروازه الاهلی نبود چرا که او در این بازی ۵ پاس کلیدی به هم تیمی هایش داد که آمار شگفت انگیزی در این سطح از رقابت‌های باشگاهی محسوب می‌شود. او ۱۰ دوئل زمینی را نیز از بازیکنان الاهلی برد و همین درخشش فوق العاده او منجر به واکنش‌های زیادی در فضای مجازی شد.

علاوه بر اینکه درخشش قایدی در بین هواداران ایرانی با واکنش‌های زیادی همراه بود، نکته جالب توجه این بود که کاربران عرب زبان با تمجید از عملکرد خوب باشوی کوچک در بازی مقابل الاهلی، او را استعداد آسیا و شایسته حضور در فوتبال اروپا می‌دانستند.یکی از جالب‌ترین توئیت‌هایی که در وصف عملکرد خوب قایدی منتشر شد، متعلق به نواف الآسیوی خبرنگار مشهوری عربستانی است. جایی که او، مهدی قایدی را برترین استعداد حال حاضر فوتبال آسیا می‌داند که نسبت به رقبایش اختلاف چشمگیری دارد. تعداد زیادی از کاربران عربستانی نیز خواستار جذب مهدی قایدی شده و در این میان یک هوادار تیم فوتبال النصر، قایدی را دوای درد تیم مورد علاقه اش می‌داند.

منبع: صدآنلاین

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: