. ستاره پرتغالی یوونتوس، کریستیانو رونالدو، دو سال دیگر از این تیم جدا می‌شود
کد خبر: ۵۰
۲۱:۱۵ - ۱۴ آبان ۱۳۹۹
به گزارش جویاخبر، از همین حالا گمانه زنی‌ها در مورد آینده رونالدو و آغاز شده و نشریه توتواسپورت انتقال او به لیگ‌های کشورهایی، چون ایالت متحده یا چین را رد می‌کند. این ستاره ۳۵ ساله چند سال قبل و سال ۲۰۱۶ مدعی شد قصد دارد تا ۴۰ سالگی در بالاترین سطح فوتبال بازی کند و حالا فقط دو سال از قرارداد فعلی خود در ایتالیا با باشگاه یوونتوس باقی مانده است.
 
 

حالا نشریه توتو اسپورت اذعان داشت رابطه عاشقانه و خیلی گرمی بین رونالدو و یوونتوس برقرار نیست و به نظر می‌رسد این بازیکن دو سال دیگر و هنگام اتمام قراردادش این باشگاه را ترک خواهد کرد. رونالدو سال گذشته هنگام بحث در مورد بازنشستگی به مارکا گفت: "این به احساس من و به انگیزه ام بستگی خواهد داشت، زیرا از نظر جسمی مشکلی ندارم. شما باید به خوبی با خوتان کار کنید، اما من فکر نمی‌کنم این مهمترین عامل باشد. این بیشتر جنبه روانی است که سرنوشت را رقم می‌زند. "
 
 

رونالدو در ۸۵۳ مسابقه در رده فوتبال باشگاهی آماری خیره کننده داشته، ۶۴۳ گل به ثمر رسانده و هیچ نشانی از کاهش سرعت و قدرت جسمانی در این بازیکن دیده نمی‌شود. در حال حاضر احتمالا باید پاری سن ژرمن را جدی‌ترین گزینه رونالدو دانست و او قصد دارد با حضور در لیگ فرانسه، کارنامه درخشان خود و بازی در چهار لیگ از پنج لیگ معتبر اروپا را تکمیل کند.
 
منبع : ورزش سه

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: