سریال « رعد و برق » که قرار بود، از امشب همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان روی آنتن شبکه پنج سیما برود، با تاخیر روی آنتن می رود.
کد خبر: ۴۹۹۳
۱۲:۵۵ - ۲۶ فروردين ۱۴۰۰

به گزارش جویاخبر، سریال « رعد و برق » به نویسندگی و کارگردانی بهروز افخمی و تهیه کنندگی داود هاشمی‌که قرار بود، از امشب همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان روی آنتن شبکه پنج سیما برود، با یک روز تأخیر از پنجشنبه ۲۶ فروردین پخش می‌شود.

بهروز افخمی‌ پس از هفت سال دوری از تلویزیون، اواخر سال ۹۸ ساخت سریال «رعد و برق» را درباره حادثه وقوع سیل ۱۳۹۸ در مناطق سیل‌زده شمال کشور آغاز کرد. سیلی ویرانگر و مهیب که از اسفند ۱۳۹۷ بر اثر بارندگی‌های شدید در استان‌های شمالی ایران، از جمله گلستان و مازندران و خراسان شمالی و جنوب و جنوب غرب کشور متأسفانه خرابی‌های بسیاری به بار آورد و جان تعدادی از هموطنانمان را گرفت و شماری را نیز بی خانمان کرد.

این روز‌ها سازندگان مشغول ضبط بخش‌های پایانی این سریال هستند. اغلب بخش‌های این سریال در بحبوحه شیوع کرونا در لوکیشن‌های واقعی در شمال و جنوب و جنوب غرب کشور تصویربرداری شده است.

بازیگران سریال رعد و برق عبارتند از:

شهرام قائدی ، محمد فیلی، مهران رجبی ، مختار سائقی، شهین تسلیمی، سام کبودوند، تورج فرامرزیان، مهدی زمین‌پرداز، ابراهیم امیرخانی، مزدک رستمی، مریم عبادى، غلامعلی رضایی، مجید درستی، ابراهیم یوسفی، حامد محمدخانى، ویدا موسوی، سپیده موسوی و …. به گفته کارگردان، «رعد و برق» یک سریال حادثه‌ای با مایه‌های طنز است.

سریال «رعد و برق» در ایام ماه رمضان هرشب ساعت ۲۳ پخش و تکرار آن ساعت ۱۰ و ۱۹ خواهد بود.

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: