فصل چهارم بچه مهندس به کارگردانی احمد کاوری و به تهیه کنندگی سعید سعدی محصول سال ۱۳۹۹ در شبکه دو سیما تهیه شده است و قرار است برای ایام ماه مبارک رمضان سال ۱۴۰۰ پخش شود.
کد خبر: ۴۹۹۱
۱۲:۴۲ - ۲۶ فروردين ۱۴۰۰

به گزارش جویاخبر، از ابتدا قرار بود سریال بچه مهندس در سه فاز کودکی و نوجوانی و بزرگسالی ساخته شود، البته سه فصل ۱۵ قسمتی که در کل ۵۴ قسمت باشد. سریال بچه مهندس ۳ در ۳۶ قسمت برای شبکه دو صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران تولید شد. تصویربرداری مجموعه تلویزیونی که تصویربرداری از نیمه تیر ماه سال ۱۳۹۸ شمسی آغاز شده بود و پس از ۸ ماه در ۲۶ اسفند ماه سال ۱۳۹۸ شمسی به پایان رسید. ساخت این تیزر بر عهده ی محمد واحد بوده است

معرفی بازیگران سریال

محمدرضا رهبری در نقش جواد جوادی ،مهشید چوادی  ،پرویز پورحسینی ،بهاره رهنما ،اندیشه فولادوند ،بهناز جعفری ،افشین نخعی ،سلمان فرخنده ،سیاوش چراغپور ،فرزین‌محدث ،سوگل طهماسبی ،عباس جمشیدی فر ،حمید شریفی زاده  ، ثریا قاسمی ،  نسیم باقریان، کریم قربانی، عباس جمشیدی‌فر و شیوا خسرومهر حضور دارند.

بیوگرافی همه بازیگران سریال بچه مهندس 4

تغییر نقش جواد جوادی در فصل ۴

تهیه کننده این سریال دباره تغییر نقش اصلی افزود: ما تلاش کردیم آقای حصاری در گروه بازیگران باشد و با آنکه ویدر مجموعه دیگری مشغول بازی بود و کارش در آن مجموعه ۲۰ روز بیشتر طول کشید، با برنامه‌ریزی دقیق صحنه‌های دیگر را گرفتیم که او به گروه بپیوندند اما به دلیل درخواست‌های نامتعارف این بازیگر این امر میسر نشد و محمدرضا رهبری نقش وی را ایفا میکند.

همجنین بازیگران جیدی مثل سیما خضر آبادی و سهند جاهدی در نقش یهروز نیز  در این سریال ایفا نقش میکنند قسمت اول این سریال روایت گر این ماجرا بود که جواد جوادی بر سر خاک مادرش در بهشت زهرا متوجه بد رفتاری یک فرد با کودک کار میشود و با آنها درگیر شده که در این بین سهند جاهدی در نقش بهرور سیا برای نجات وی چاقو میخورد و آشنایی این دو اینجوری رقم میخورد  شما میتوانید بیوگرافی این دو را در همین سایت دنبال کنید

بازیگر نقش بهروز در سریال بچه مهندس 4

زمان پخش و تکرار سریال

سریال بچه مهندس قرار است از اول ماه مبارک رمضان سال ۱۴۰۰ از شبکه دو سیما راس ساعت ۲۱:۳۰ به روی آنتن رود .

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: