بجه مهندس ۴ ماه رمضان امسال از شبکه دو پخش میگردد. فصل پیشین بچه مهندس رمضان سال گذشته پخش گردید و با استقبال خوبی مواجه شد.
کد خبر: ۴۹۸۸
۱۲:۱۹ - ۲۶ فروردين ۱۴۰۰

به گزارش جویاخبر، فصل چهارم از سریال پر بیننده بچه مهندس قرار است از شبکه دوم سیما پخش شود. این سریال در ۳۰ قسمت ساخته شده است که نویسندگی آن برعهده حسن وارسته به همراه گروهش بوده است. احمد کاوری کارگردانی و سعید سعدی تهیه‌کنندگی این مجموعه را برعهده دارند.

کارگردانی سه پروژه گذشته بر عهده علی غفاری بود که به دلیل حضور در یک پروژه سینمایی، ادامه همکاری در سری جدید میسر نشد و احمد کاوری فصل چهارم را کارگردانی می‌کند. این کارگردان پیش‌تر سریال‌های شرم، وارش، دختر گمشده و ... را ساخته است.

ساعت پخش سریال بچه مهندس ۴


این سریال از روز چهارشنبه ۲۵ فروردین ماه ۱۴۰۰ همزمان با شروع ماه مبارک رمضان هر شب ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه دو سیما پخش میگردد. همچنین سریال نیز در روز‌های پنجشنبه و جمعه نیز پخش میگردد.


تکرار سریال بچه مهندس ۴


بازپخش و تکرار فصل چهارم این سریال روز بعد در سه نوبت ساعت‌های ۱۲:۳۰ بامداد / ۹:۳۰ صبح / ۱۶ ظهر نیز پخش میگردد.


سریال بچه مهندس ۴ چند قسمت است؟


این سریال دارای ۳۰ قسمت می‌باشد و پخش آن تا پایان ماه رمضان ادامه دارد.

بازیگران سریال بچه مهندس ۴

محمدرضا رهبری در نقش جواد جوادی، مهشید چوادی، پرویز پورحسینی، بهاره رهنما، اندیشه فولادوند، بهناز جعفری، افشین نخعی، سلمان فرخنده، سیاوش چراغپور، فرزین‌محدث، سوگل طهماسبی، عباس جمشیدی فر، حمید شریفی زاده، ثریا قاسمی، نسیم باقریان، کریم قربانی، عباس جمشیدی‌فر و شیوا خسرومهر حضور دارند.
 
منبع:تابناک

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: