داریوش مصطفوی رئیس پیشین فدراسیون فوتبال با انتقاد از انتخاب‌های عزیزی خادم در فدراسیون فوتبال گفت: یک بچه ۴ ساله هم این انتخاب‌ها را نمی‌کند.
کد خبر: ۴۸۳۷
۱۵:۱۸ - ۲۱ فروردين ۱۴۰۰

به گزارش جویاخبر، داریوش مصطفوی رئیس پیشین فدراسیون فوتبال راجع به انتصابات اخیر شهاب‌الدین عزیزی خادم در فدراسیون فوتبال، گفت:

در کشوری که این همه آدم بزرگ وجود دارند و می‌توانند به تیم ملی کمک کنند،‌ انتصابات عجیبی انجام شده است. در فوتبال یک کشور همه چیز، در تیم ملی خودش را نشان می‌دهد. باید فوتبال ایران در مسیری قرار بگیرد که بتواند بحرین و عراق را شکست دهد ولی هیچ برنامه‌ای که بتوانیم این اتفاق مهم را رقم بزنیم وجود ندارد یا حداقل من نمی‌بینم.

داریوش مصطفوی تاکید کرد:

یک بچه ۴ ساله هم این انتخاب‌ها را نمی‌کند. ما با کسی تعارف نداریم. آقایی که به عنوان سرپرست تیم ملی منصوب شده می‌تواند آزمون، طارمی، بیرانوند و انصاری‌فرد و حاج‌صفی را مدیریت کند؟ آیا بازیکنان، خورشیدی را بهتر می‌فهمند یا زبان اشاره حشمت مهاجرانی و محمد خاکپور را؟ من اصلا درباره انتصابات فدراسیون حرفی ندارم ولی اگر زمانی کار گیر کرد، حرف‌های زیادی به عنوان یک فوتبالی که ۶۰ سال پیش بازیکن تیم ملی بوده دارم و از حق کشورم نمی‌گذرم.

داریوش مصطفوی  رئیس پیشین فدراسیون فوتبال با بیان اینکه «شأن فوتبال ما خیلی بالاتر از این حرف‌هاست» گفت:

با وجود این همه آدم‌ بزرگ و پیشکسوت و چهره بین‌المللی که داریم، با این تصمیمات، دستی دستی تیم ملی را از جام جهانی کنار می‌گذاریم. این نشان می‌دهد رئیس فدراسیون فوتبال اصلاً در باغ نیست. همیشه گفته‌ام افراد اول باید کار کنند، بعد آنها را قضاوت کنیم ولی سالی که نکوست از بهارش پیداست.

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: