کارگردان «فرمول یک» با اعلام خبر آغاز فصل سوم این برنامه، گفت: برنامه اول ضبط و آماده پخش است و از دوشنبه شب (۱۰ آذر ماه) حدود ساعت ۲۳:۱۵ دقیقه پخش می‌شود.
کد خبر: ۴۸۱
۱۳:۴۰ - ۰۳ آذر ۱۳۹۹
به گزارش جویاخبر، محمد آقایی فرد دلیل تاخیر یک هفته‌ای این برنامه را شلوغی کنداکتور پخش شبکه یک به علت مناسبت‌های هفته اول آذر از جمله وفات حضرت معصومه (س) اعلام کرد و گفت: ان شاءالله از هفته آینده با بخش‌های نو و گفتگو‌های جذاب سری جدید «فرمول یک» را آغاز می‌کنیم.
آقایی فرد با بیان اینکه کرونا و پیامد‌های آن موضوع اولین برنامه شبانه «فرمول یک» است، افزود: البته در این برنامه از یک دلال فوتبال هم دعوت کرده ایم که به طور شفاف از پشت پرده زد و بند‌های فوتبالی و شرط بندی‌های آن پرده بر می‌دارد.

کارگردان «فرمول یک» افزود: موسیقی خیابانی یکی دیگر از تدارکات ما برای بینندگان است که برای اولین بار در این برنامه انجام شده است.

وی همچنین از حضور مصطفی راغب، برای اجرای ترانه‌های شاد، سپند امیرسلیمانی برای اجرای بخش طنز و امیر کربلایی زاده برای اجرای بخش استندآپ «فرمول یک» خبر داد و افزود: علاوه بر این، امکانی در برنامه فراهم کرده ایم تا علاقمندان به استندآپ بتوانند استعداد خود را نشان دهند.
پخش موسیقی‌های نوستالوژیک مثل خانه مادر بزرگه، آقای حکایتی و... از دیگر بخش‌های جنگ شبانه «فرمول یک» است.
فصل سوم برنامه «فرمول یک» با تهیه کنندگی و اجرای سید علی ضیا دوشنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت ۱۵: ۲۳ دقیقه از شبکه یک‌پخش می‌شود.

منبع: ایسنا

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: