مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان، گرامیداشت امیرسرلشگر خلبان شهید حسین خلعتبری با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.
کد خبر: ۴۸۰۶
۱۹:۲۷ - ۲۰ فروردين ۱۴۰۰
به گزارش جویاخبر، رقابت‌های گرامیداشت امیرسرلشگر خلبان شهید حسین خلعتبری، دیروز و امروز و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در سالن شهید چمران شهر رامسر استان مازندران برگزار و با معرفی نفرات‌برتر اوزان دهگانه خاتمه یافت.

با توجه حضور گسترده نوجوانان مازنی در دیدار‌های پایانی و رده‌بندی، انتظار می‌رفت آینده‌سازان کشتی مازندران باغلبه برحریفان، قدرتنمایی کنند، ولی قبول شکست ۴ فینالیست مازندران مقابل کشتی‌گیران استان‌های مرکزی، تهران، البرز و خراسان‌رضوی، نشان داد که پشتوانه‌های کشتی، درسایر استان‌ها نیز برای عبور از سد مازنی‌ها بیکار ننشسته و می‌توانند حتی در مازندران نیز کشتی‌گیران میزبان را مغلوب کنند.

موفقیت امیررضا پسرِ فردین معصومی نایب‌قهرمان و نفر سوم سنگین‌وزن کشتی‌آزاد جهان، نایب قهرمان و نفر سوم بازی‌های اسیایی و دارنده ۴ مدال طلای آسیا، به عنوان نفر اول سنگین وزن انتخابی تیم ملی نوجوانان، انتظارات را از این پدر و پسر قهرمان بیشتر از گذشته کرده و حالا از این پس باید بیشتر منتظر شنیدن خبر‌های خوش از افتخارآفرینی‌های پسرِ فردین در میادین بین‌المللی باشیم.

برای معرفی نفرات سوم هر وزن نیز یک دیدار میان نفرات سوم مشترک برگزار شد. اسامی نفرات برتر انتخابی اوزان دهگانه به این شرح است:

* ۴۵ کیلو: ۱- حسین احمدی (مرکزی) ۲- سیدابوالفضل رضوی (مازندران) ۳- امیررضا تیموری‌راد (تهران)

* ۴۸ کیلو: ۱- علی یحیی‌پور (مازندران) ۲- محمدمهدی لاغری (مازندران) ۳- مهدی مصطفی‌زادگان (آذربایجان‌غربی)

* ۵۱ کیلو: ۱- علی خرم‌دل (تهران) ۲- ابراهیم الهی (مازندران) ۳- امیرعلی فریدی‌اسد (البرز)

* ۵۵ کیلو: ۱- شهداد خسروی (البرز) ۲- ابراهیم خواری (مازندران) ۳- علی کرم‌پور (تهران)

* ۶۰ کیلو: ۱- محمدرضا شاکری (لرستان) ۲- علیرضا عزیزی (توابع‌تهران) ۳- علی‌اصغر فتحی (تهران)

* ۶۵ کیلو: ۱- علی رضایی (مازندران) ۲- محمدمهدی پلنگ وار (مازندران) ۳- منصور ترچانی (مازندران)

* ۷۱ کیلو: ۱- سیدحسن اسماعیل‌نژاد (مازندران) ۲- محمدامین دارایی (توابع تهران) ۳- امیرحسین عظیمی‌جم (همدان)

* ۸۰ کیلو: ۱- مجید باقری (خراسان‌رضوی) ۲- هانی فلاحی (مازندران) ۳- عباس زندیه (همدان)

* ۹۲ کیلو: ۱- ابوالفضل یاراحمدی (لرستان) ۲- حسین مفیدی (تهران) ۳- سیدآذین سجادی (مازندران)

* ۱۱۰ کیلو: ۱- امیررضا معصومی (گیلان) ۲- ابوالفضل بابالو (تهران) ۳- عباس لشگری (البرز)

منبع: خبر ورزشی

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: