معاون فرهنگی آبی‌ها با قیاس حریفان استقلال و پرسپولیس کنایه عجیبی به سرخ‌ها زد.
کد خبر: ۴۷۷۴
۱۰:۴۰ - ۱۹ فروردين ۱۴۰۰

به گزارش جویاخبر، بعد از قرعه کشی جام حذفی و مشخص شدن حریف پرسپولیس در این جام هواداران استقلال  کری‌خوانی‌هایی در فضای  مجازی علیه پرسپولیس داشتند. خصوصا اینکه حریف آنها ذوب آهن بود و پیش از این هم برابر پیکان به میدان رفته بودند. در حالی که حریف پرسپولیس شاهین بندرعامری بود و سرخ‌ها پیش از آن هم برابر مس نوین قرار گرفته بودند.

این ماجرا البته پیش از این هم سوژه هواداران آبی شده بود و آنها گروه سرخ‌ها در آسیا را در قیاس با گروه استقلال گروه بسیار راحت‌تری می‌دانستند.

عکس| استوری توهین آمیز معاون استقلال خطاب به پرسپولیس و رقبایش

اما معاون فرهنگی استقلال که طی چند وقت اخیر یکی دو اظهار نظر دور از انتظار داشته دیشب با انتشار یک استوری کنایه آمیز پرسپولیس را در حد حریفانش دانست.

استوری مولایی را می‌بینید که در آن پرسپولیس را هم قد حریفانش دانسته است. این در حالی است که مولایی معاون فرهنگی باشگاه است و به جز احترام به رقیب دیرینه او باید حرمت تیم‌هایی مانند شاهین بندرعامری را نگه دارد.

در همه جای دنیا جام حذفی فرصتی است برای حضور تیم‌هایی از دسته‌های پایین تر و نفس برگزاری این جام همین است. حد و اندازه یک باشگاه را قرعه کشی در یک جام تعیین نمی‌کند اما جایگاه و اعتبار آدم‌ها حتما ارتباط مستقیمی با ادبیات آنها دارد.

مولایی پیش از این هم با یک مثال ملانصرالدینی رفتار مدیران باشگاه پدیده را به او تشبیه کرده بود که با انتقادات فراوانی مواجه شده بود. شاید بهتر باشد معاون فرهنگی استقلال و مجری صداوسیما  برای دیده شدن همان روش سابق را به کار گیرد.

منبع:خبرورزشی

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: