علی مطهری نماینده ادوار مجلس گفت: من حجاب را انتخاب نمی‌بینم و به آزادی در آن اعتقاد ندارم. من نیمه عریان بودن را آزادی انسانی نمی‌دانم و آن را آزادی حیوانی و غریزی تلقی می‌کنم.
کد خبر: ۴۷۶۲
۲۰:۵۸ - ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
به گزارش جویاخبر، علی مطهری نماینده ادوار مجلس در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری اعلام کاندیداتوری کرده است. او این روز‌ها فعال‌تر از همیشه یا با اهالی رسانه گفتگو می‌کند و در فضای مجازی نیز حضوری پررنگ دارد.با داغ شدن حضور سیاسیون در کلاب هاوس او شب گذشته گفتگویی نیز در کلاب هاوس داشت و اظهاراتی پرسروصدا را مطرح کرد. بخش‌هایی از اظهارات مطهری را که در فضای مجازی منتشر شده است را می‌خوانید؛* من حجاب را انتخاب نمی‌بینم و به آزادی در آن اعتقاد ندارم. من نیمه عریان بودن را آزادی انسانی نمی‌دانم و آن را آزادی حیوانی و غریزی تلقی می‌کنم.  


*با بسیاری از سخت‌گیری‌ها و برخورد‌های که با افراد بی حجاب می‌شود، مخالفم.  *هنوز هم معتقدم اگر رفراندومی برگزار شود رای اکثر مردم به حجاب اختیاری نخواهد بود.*در چند ماه آینده گشایش‌های خوبی وجود دارد.   در این شرایط نباید فرد تندرو روی کار بیاید.  بهتر است یک فرد معتدل رییس جمهور شود.*بالای ۵۰ درصد تایید صلاحیت می‌شوم.*من نامزد پوششی آقای لاریجانی نیستم.*بهتر است موافقین و مخالفین با رهبر انقلاب دیدار داشته باشند. این‌ می‌تواند به حل مشکلات کشور کمک کند.*باید با آمریکا و اروپا و کشور‌های عربی ارتباط برقرار کنیم.*فیلتر تلگرام تجربه موفقی نبود. فیلترینگ باید بر اساس محتوا انجام شود و وقتی در پلتفرمی دیده می‌شود مسائل غیراخلاقی به اشتراک گذاشته می‌شود؛ فیلتر شدن لازم است، اما تبادل آرا باید آزاد باشد.*اگر کسی کنار دریا تحریک نمی‌شود بیمار است. خدا خواسته ما تحریک شویم، باید تحریک شویم.*اینکه جوان ما با دیدن دست یک خانم تحریک می‌شود، خوب است. الان در اروپا مشکل دارند با این مسئله و تحریک نمی‌شوند. مرد‌ها تحریک نمی‌شوند و زن‌ها رو می‌آورند به مرد‌های آفریقایی!*تعدد زوجات بسیار حکیمانه‌ست. چون زنان آماده‌ ازدواج از تعداد مردان بیشتر است و نباید حق ازدواج کردن را از زنان گرفت.*‌تساوی حقوق زن ومرد به معنای تشابه حقوق  آن‌ها نیست.

منبع: خبرآنلاین

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: