صبح دیروز سجاد عبادی شوهر آزاده نامداری به اداره ۱۰ ویژه قتل پلیس آگاهی احضار شد و تحت تحقیق قرار گرفت.
کد خبر: ۴۵۲۶
۱۲:۰۴ - ۰۹ فروردين ۱۴۰۰
به گزارش جویاخبر، خبر مرگ ناگهانی آزاده نامداری مجری سابق صدا و سیما که مادر یک فرزند هم بود جامعه را متاثر کرد که از این رو احضار نظر‌های ضد و نقیضی در فضای مجازی شده است.
یک منبع آگاه و بلندپایه پلیس آگاهی گفت: صبح دیروز شوهر آزاده نامداری به اداره ۱۰ ویژه قتل پلیس آگاهی احضار شد و تحت تحقیق قرار گرفت. ایشان درباره عدم حضور خود در لحظه مرگ آزاده نامداری در تهران اعلام کرد که روز پنجشنبه به واسطه بیماری مادربزرگش به شمال کشور - چالوس - رفته است، این در حالی بود که وقتی به آزاده نامداری پیشنهاد سفر به شمال را کرده است ایشان نپذیرفته اند و اعلام داشتند در تهران می‌ماند.

این مقام پلیسی در ادامه افزود: همسر آزاده نامداری بیان داشته است که تا روز جمعه تماس‌هایی با همسرش داشته است و هیچ مورد مشکوکی در رفتار و گفتار آزاده نامداری وجود نداشته تا اینکه از اواسط جمعه تماس‌های او و دخترشان از طرف آزاده نامداری بی پاسخ مانده است و این جواب ندادن به تماس‌ها پس از ساعت‌ها بی خبری از ایشان باعث نگرانی او شده است.

مقام بلندپایه پلیسی ادامه داد: همسر آزاده نامداری در تحقیقات عنوان داشته که پس از نگرانی از حال و روز همسرم به مادرزن خود در تهران تماس گرفته و از او خواسته سری به خانه شان بزند و جویای حال او شود و مادرزنش با نگرانی به خانه دخترش رفته و متوجه مرگ او شده است.

این منبع آگاه درباره جزییات تحقیقات پلیسی در پرونده آزاده نامداری احضار داشت: بررسی‌های میدانی باتوجه به دوربین مداربسته و بسته بودن در آپارتمان خانواده آزاده نامداری هیچ ورود و خروجی به عنف، داخل خانه صورت نگرفته و از آنجایی که قرائن جسد هیچ اثری از وقوع قتل نداشته از جمله عدم وجود آثار ضرب و جرح، کبودی روی جسد، بهم ریختگی خانه و ... پلیس مطمئن است آزاده نامداری به قتل نرسیده است و علت مرگش فقط و فقط باید از طریق پزشکی قانونی ولاغیر مشخص شود تا پلیس و مقام قضایی ادامه تحقیقات را طبق نظریع علمی و کارشناسانه پلیس پیش ببرد.

این مقام قضایی افزود: همسر آزاده در تحقیقات کارآگاهان جنایی تهران عنوان داشته، ایشان به خاطر بیماری افسردگی شدید در مصرف دارو زیاده روی می‌کرده وگاهی ۴ یا ۵ قرص را همزمان مصرف می‌کرده است. از این رو اخباری از خودکشی آزاده نامداری یکی از فرضیه‌های به حساب می‌آید، اما قطعی نیست چرا که احتمال دارد به خاطر زیاده روی در مصرف دارو‌های ضد افسردگی دچار مسمویت شده باشد. اما همین را هم باید منتظر بمانیم تا حدود ۶ روز دیگر پزشکی قانونی پس از آزمایشات سم شناسی مشخص کند. چراکه میزان دوز دور‌های مصرف شده مشخص می‌کند که ایشان زیاده روی کرده یا به عمد با قرص‌های ضد افسردگی خودکشی را انتخاب کرده است.

این منبع آگاه گفت: پیدا شدن یادداشت در یکی از اتاق‌های خانه که در آن آزاده نامداری برای دخترش نوشته‌هایی داشته است دلایلی بر خودکشی ایشان حساب نمی‌آید و در صورتی که پزشکی قانونی علت را خودکشی بداند می‌توان این یادداشت را یکی از قرائن دانست. متن این نوشته مهم است چراکه تفاوت زیادی دارد شاید این نوشته‌ها دلنوشته‌ای برای دخترش باشد.

این مقام پلیسی در آخر گفت: درباره اظهارات دایی روانپزشک آزاده نامداری که ایست قلبی را علت مرگ معرفی کرده است، گفت: هیچ کس جز پزشکی قانونی علت مرگ آزاده نامداری را مشخص نمی‌کند. تاکنون ایست قلبی جزو موارد تیم تحقیق نیست و باید منتظر اعلام پزشکی قانونی درباره مرگ آزاده نامداری باشیم.

منبع: سرنا خبر
برچسب ها: آزاده نامداری

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۱
مهناز،ل
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۹
2
4
روحش شاد و یادش گرامی،خدا به پدر و مادر و یگانه دخترش صبر عطا کنه
فاطمه
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۹
4
7
تو ایران بی حجابی و بی حیایی غوغا میکنه
نمیدونم چرا خانم نامداری کنار شوهرش تو پارک نشسته برای مردم عجیبه؟
خانم نامداری کنار شوهر و بچه خودش نشسته همین نشانه پاکدامنی این خانومه. پیش نامحرم نشستن تعجب داره
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۰
4
3
هرچند خودکشی دردنیای آخرت نا بخشودنی است ..ولی ببینید چقدر زجر کشیده
دست به این کار زده باعث وبانی که نامداری را
باین روز انداخت خدا رسواش کند
بیتا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۷
0
0
من هرچی فکر میکنم به نتایج بدی میرسم همسرشون رفته شمال اژهار داشتن چون مادر بزرگشون مریض بوده رفتن چه دلیل داشته گندم گوچولو را ببره بعد دوروز از ایشون هیچ اطلاعی نداشتن من که یه مادرم هر روز جویای احوال فرزندان میشم چون این مادر با دخترش تماس نگرفته در عین بی خبری چرا به منزل دخترشون مراجعت نکرده حرفها با هم نمی خونن