رئیس دادگستری گنبدکاووس ضمن رد خبر منتشره شده در فضای مجازی مبنی بر تجاوز به دو کودک 7 و 8 ساله در روستاهای گنبد کاووس گفت: متهم به جرم آدم‌ربایی دستگیر و در زندان به سر می برد.
کد خبر: ۴۴۴۱
۱۳:۴۱ - ۰۴ فروردين ۱۴۰۰

به گزارش جویاخبر، رئیس دادگستری گنبدکاووس ضمن رد خبر منتشره شده در فضای مجازی مبنی بر تجاوز به دو کودک 7 و 8 ساله در روستاهای گنبد کاووس گفت: متهم به جرم آدم‌ربایی دستگیر و در زندان به سر می برد.

یزدانی رئیس دادگستری گنبد کاووس گفت: روز اول فروردین خبری مبنی بر تعرض به دو کودک دختر 7 و 8 ساله  در یکی از روستاهای گنبدکاووس منتشر شد که پلیس و دستگاه قضایی وارد عمل شدند.

 

وی گفت : مرد 55 ساله ای که نگهبان سد است بعنوان متهم این پرونده با حضور پلیس در صحنه دستگیر و به دستگاه قضایی تحویل که با تشکیل پرونده بازداشت شد.

یزدانی با بیان اینکه افرادی با استفاده از فضای مجازی قصد تهییج مردم را داشته اند، گفت: امروز تجمع عده‌ای از شهروندان را در مقابل دادگستری گنبد کاووس داشتیم که خواستار رسیدگی سریع‌تر به این پرونده‌ بودند و متاسفانه عده ای هم به اموال عمومی خسارت وارد کردند که شناسایی و دستگیر شدند.

 رئیس دادگستری گنبدکاووس با اشاره به اینکه عده‌ای فرصت طلب با مطرح کردن مسائل قومی و قبیله‌ای کذب، قصد برهم زدن آرامش منطقه را داشتند که با حضور به‌ موقع پلیس و ورود قاطعانه دستگاه قضایی موضوع پایان یافت افزود : دستگاه قضایی به جد با هنجارشکنان مقابله خواهد کرد.

یزدانی درباره فرضیه تجاوز به دو کودک هم گفت: پزشک قانونی با انجام مراحل قانونی این قضیه را رد کرد ولی متهم به اتهام آدم ربایی در زندان به سر می‌برد.

 

واقیعت ماجرای گنبدکاووس چه بود؟

 

 

منبع:حادثه24

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: