واکنش خانواده علی انصاریان به ادعای خانم آسیه اسد زاده بازیگر سینما مبنی بر نامزد بودن علی انصاریان با وی که در یک پست در اینستاگرام این بازیگر مطرح شد.
کد خبر: ۴۰۱۳
۱۹:۵۳ - ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

درحالی که علی انصاریان بدون ازدواج کردن با مرگ کرونایی داغ بزرگی بر دل ایرانی ها و ننه علی اش گذاشت! اینک یک بازیگر سینما از نامزدی اش با انصاریان سخن گفته است. خانواده علی انصاریان به ادعای خانم آسیه اسد زاده بازیگر سینما مبنی بر نامزد بودن علی انصاریان با این بازیگر واکنش نشادن دادند.

 

ماجرای نامزدی علی انصاریان با آسیه اسد زاده + عکس

 

علی انصاریان بازیگر و بازیکن سابق فوتبال همین چند وقت پیش بود که همه ما برای از دست دادنش بسیار متاثر شدیم و شاید خیلی ها هنوز داغدار این هنرمند طناز و خنده رو هستند.

 

این هنرمند در همه مجالس و برنامه هایی که حضود داشت همیشه با شوخی و طنز کارش را انجام می داد و مخاطب زیادی به او جذب شده بود و تا جاییکه همه می دانند علی انصاریان مجرد بود.

در روزهای اخیر فردی به اسم آسیه اسد زاده مدعی شده که 5 سال نامزد علی انصاریان بوده است.

بعد از این ادعا برخی از اعضا نزدیک خانواده انصاریان با تکذیب این ادعا نوشتند که او به هیچوجه نامزد نداشته است.

پست آسیه اسد زاده برای علی انصاریان در اینستاگرام

 

ماجرای نامزدی علی انصاریان با آسیه اسد زاده + عکس


عشق ابدی من ،تمام منی ، تا ابد تا همیشه...

به مو میرسه ولی... ولی این بار پاره شد

عشق ابدی من ،تمام منی ، تا ابد تا همیشه...

تا امروز منم مثل تو جسمم رو زمین بود و روحم تو آسمون. احساس می کنم روحم دو نیم شد و نیمی از روحمو با خودت بردی برای همیشه.روزهای تاریک و مثل روزهای روشن باز هم با همتجربه کردیم. پنج سال کنار هم عشق کردیم و تا آخرین لحظهعمرم تو قلب من زندگی خواهی کرد.آخرین بوسه، آخرین نگاه ،آخرین کلام ، آخرین صدا، آخرین خنده، آخرین پیام، آخرین دیدار ، آخرین انتظار و آخرین خداحافظی زمینی تو، در ذهن و جسم وروح و روانم خواهد ماند.

 

عشقم تمام آرزوها و رویاهایی که تو این پنج سال با هم ساختیم در زمان و مکان دیگری محقق خواهد شد ،فقط باید کمی صبر کنی تا منم آسمانی بشم.زندگی که علی توش نفس نکشه رو نمی خوام. از ته قلبم از خدا می خوام منو به تنها آرزوم برسونه تا دوباره کنارت باشم. به قول خودت (یکی یه دونم )ممنونم که لحظه های سخت کنارم بودی و منو تنها نذاشتی.


خدایا تا ابد علی رو با تمام قدرت بغلش کن.

 

ماجرای نامزدی علی انصاریان با آسیه اسد زاده + عکس

 

آسیه اسدزاده بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار آسیه اسدزاده می‌توان به بازیگری در فیلم طاقباز اشاره کرد.

 

منبع:راهبرد معاصر

برچسب ها: علی انصاریان

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۶
2
4
حالا یا راست میگی یا دروغ درهرصورت اون مرده اگر دروغ هست که کارت زشته اگرهم راست هست که دیگه چه دلیلی داره بیان کنی قراره چی بشه لابد دنبال معروفیتی؟منظورت از نامزد دقیقا چیه احتمالا منظورت دوست دختره افرین به پدر وبرادرت که خودت میایی اعلام میکنی که 5سال دوست دختر کسی بودی درکل اصلا نمیتونه هدف خوبی داشته باشی
بهار
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۳۹ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۷
3
3
واقعا اگر نامزدشون بود، یه عکس دو نفره میذاشت
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۱۴ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۴
0
0
راست و دروغ رو نمیتونم بگم اما اگه دوست بودی چرا بعد فوتش اعلام کردی یه عکس دو نفره بزار ملت ببینن اگه خونواده اون مرحوم شکایت کنن باید ثابت کنی خجالت نمیکشین اخه چقدر حرمتها شکسته شده چه راحت از بغل و بوسه و کوفت و مرگتون صحبت می کنید