تمرین ریکاوری استقلال درحالی برگزار شد که می‌گفتند شاید دستیاران فکری به محل تمرین بروند، اما آن‌ها نرفتند تا دوباره شاهد مربیگری وریا غفوری در استقلال باشیم.
کد خبر: ۳۹۳۶
۱۴:۵۷ - ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

به گزارش جویاخبر، تمرین ظهر امروز استقلال حال و هوای خاصی داشت. بعد از اینکه مشخص شد فکری از سمتش کنار گذاشته می‌شود زمزمه‌هایی مبنی برحضور دستیاران او درتمرین شنیده شد، اما درنهایت مرفاوی، برهانی و عمران زاده تصمیم گرفتند در غیاب فکری تمرینی برای استقلال برگزار نکنند.

این ۳ مربی با حضور درباشگاه استقلال قرارداد خود را فسخ کردند تا فعالیت آن‌ها نیز درهمین نقطه متوقف شود. بعد از اینکه مشخص شد ۳ مربی استقلال هم از سمت خود کناره گیری خواهند کرد، وریا غفوری که فصل پیش نیز در مقطعی به عنوان مربی موقت دراستقلال فعالیت کرد امور تمرین را در دست گرفت. غفوری که رابطه خوبی با محمود فکری نداشت تمرینات ریکاوری را در دستور کار قرارداد تا بازیکنان قدری از فضای کنار رفتن مربی خود خارج شوند.

استقلالی‌ها که بازی ضعیفی مقابل مس رفسنجان انجام داده بودند از امروز باید تمرینات جدی‌تر خود را انجام دهند. استقلال بازی سختی با فولاد خوزستان دارد و اگر دراین بازی هم امتیاز از دست بدهد، کارش برای رسیدن به جام قهرمانی بسیار دشوار خواهد شد. شاید حضور بازیکنان جدیدی همچون سعید مهری که در تمرین ریکاوری نیز حضور داشت بتواند تا حدی استقلال را در خط میانی تقویت کند. استقلال به واقع درهفته‌های اخیر افت محسوسی داشته و از لحاظ انضباط تیمی با مشکلات عدیده مواجه است. اینکه سرمربی جدید آبی‌ها تا چه اندازه قادر به رفع مشکلات این تیم باشد روشن نیست و باید دید درنهایت چه سرنوشتی برای نیمکت استقلال رقم خواهد خورد و بازیکنان در روز‌های آتی باید با تدابیر کدام مربی کار خود را درلیگ بیستم پیش ببرند. آنچه مسلم است درشرایط فعلی آرامش بزرگترین کمک به استقلالی است که از در و دیوارش حاشیه می‌بارد. استقلال اگر بتواند این مشکل بزرگ را از خود دور کند بدون شک دور نمای مطلوب تری دربرابرش تصویر خواهد شد، اما اگر تیم آرامش نداشته باشد بی شک وضعیت تیم درجدول لیگ بدتر از چیزی خواهد شد که می‌بینیم.

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: