بر اساس اخبار منتشر شده، عمل جراحی برای خارج کردن لخته خون در مغز دیگو مارادونا با موفقیت به پایان رسیده و وضعیت عمومی وی خوب است.
کد خبر: ۳۹
۱۶:۴۴ - ۱۴ آبان ۱۳۹۹
به گزارش جویاخبر، پزشک دیگو مارادونا با حضور در مقابل خبرنگاران اعلام کرد عمل جراحی برای خارج کردن لخته خون در مغز دیگو مارادونا اسطوره آرژانتینی فوتبال با موفقیت انجام شده و به پایان رسیده است.

پزشک مارادونا، لئوپولدو لوکه به خبرنگاران گفت: لخته خونی که در مغز دیگو بوجود آمده بود با موفقیت خارج شد. دیگو عمل جراحی را به خوبی تحمل کرد. او به هوش آمده و همه چیز مرتب است.

ایجاد شدن لخته خون در مغز به گفته پزشکان یکی از خطرناک‌ترین صدماتی است که ممکن است به مغز وارد شود. همین مساله هواداران دیگو را نگران سلامت او کرده بود.

پزشک مارادونا پیش از انجام عمل جراحی به خبرنگاران گفته بود دیگو یک عمل عادی در پیش دارد و نباید برای سلامتی او بیش از حد نگران بود. دیگو در اصل به علت بی حالی و خستگی به بیمارستان منتقل شده بود و تشخیص اولیه پزشکان کمبود آب یا کم خوابی بود، ولی بعد از انجام معاینات بیشتر مشخص شد در مغز او لخته خون بوجود آمده است.

دیگو مارادونا روز جمعه این هفته شصت ساله شد. اسطوره آرژانتینی این روز‌ها در کشورش به عنوان سرمربی تیم خیمناسیا در شهر لاپلاتا فعالیت می‌کند.
منبع : ورزش سه

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: