عزیزی خادم در اول بهمن ۱۳۵۶ در پلدختر لرستان به دنیا آمد و علاوه بر اینکه رییس هیات مدیره شرکت پتروشیمی امیرکبیر است سابقه عضویت در هیات رییسه فدراسیون فوتبال را از اسفند ۹۰ تا اردیبهشت ۹۵ را در کارنامه دارد.
کد خبر: ۳۸۵۵
۱۲:۳۰ - ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

به گزارش جویاخبر، در سال 1395 هم او یکی از شانس‌های اصلی رسیدن به صندلی ریاست فدراسیون فوتبال به جای مهدی تاج بود که به خاطر بندهای اساسنامه قبلی فدراسیون فوتبال در قسمت سوابق مدیریتی در لحظه آخر صلاحیت او برای شرکت در انتخابات احراز نشد. 

عزیزی خادم همان سال سبد رای خود را به مهدی تاج داد. قرار بود پس از رییس شدن تاج، عزیزی خادم دبیرکل فدراسیون فوتبال شود که چون این اتفاق نیفتاد عزیزی خادم و تاج وارد یک تقابل شدند که اوج این تقابل در انتخابات هیات رییسه در سال 95 بود که عزیزی خادم و اسلامیان در یک انتخابات جنجالی به مصاف هم رفتند و چون آرای انتخابات روی وایت برد شمارش نشد، عزیزی خادم صحت انتخابات را زیر سوال برد اما در نهایت این محمود اسلامیان بود که به هیات رییسه راه یافت.

در هر حال و با این وجود عزیزی خادم چهار سال و 10 ماه صبر کرد و حالا دوباره می خواهد شانس خود را برای رسیدن به صندلی ریاست فدراسیون فوتبال امتحان کند.

منبع : برنا

 

شهاب الدین عزیزی خادم

 

عزیزی خادم یکی از چهار کاندیدای نهایی ریاست فدراسیون فوتبال در سال ۱۳۹۹ است. او در چندین شرکت صنعتی و اقتصادی مدیرعامل و یا عضو هیأت مدیره بوده است.

خادم سابقه ریاست هیأت مدیره باشگاه‌های سایپا و پیکان را هم داشته است.  او همچنین سابقه عضویت در هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال را نیز در کارنامه خود دارد. /ویکی تابناک

 

شهاب الدین عزیزی خادم علاوه بر هیات مدیره باشگاه سایپا، در شرکت پتروشیمی امیرکبیر و شرکت پتروشیمی شازند نیز عضو هیات مدیره است. عزیزی خادم در شرکت ورزشی ایران خودرو و شرکت بین الملی ساختمان و صنعت ملی و شماری از خودروسازان نیز سابقه حضور در هیات مدیره دارد. / روزیاتو

 

صحبت های شهاب الدین عزیزی خادم پیش از ریاست فدراسیون فوتبال

 

 
 

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
انتشار یافته: ۵
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۱
ارسلان
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۵۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۰
3
20
اینهاهمشون انتخاب شده هستن انتخابات در ایران معنی نداره حتی توی شورای مدارس وانجمن اولیاومربیان بریدکشک بساویدجام جهانی هم پریده انشاالله
شهاب خالی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۵۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۱
1
3
با این افراد فوتبال ما به جایی نمیرسد
سعید
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۳۰ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۱
0
4
انتخابات مهندسی شده.
یکی مثل عزیزی خادم با فوق لیسانس حقوق بین الملل میشه رئیس فدراسیون .یکی مثل من با فوق لیسانس مدیریت ورزشی باید کارگری روزمزد کنم.عدالت یعنی کشک!!!!!
ایرانی
| Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۱
چون بی عرضه ای!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۳۹ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۱
0
0
وای به حال فوتبال با این شعارهایی که این آقا میده خدا رحم کنه