گزینه‌های ریاست فدراسیون فوتبال برای حضور در انتخابات این فدراسیون وارد سالن اجلاس شدند.
کد خبر: ۳۸۴۷
۰۹:۵۳ - ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

به گزارش جویاخبر، انتخابات فدراسیون فوتبال قرار است از ساعت ۱۰ صبح امروز در سالن اجلاس آغاز شود. علی کریمی، مصطفی آجورلو، کیومرث هاشمی و شهاب الدین عزیزی خادم چهار گزینه برای ریاست فدراسیون هستند و قرار است از اعضای مجمع رای بگیرند.

* ورود علی کریمی و کیومرث هاشمی به سالن

علی کریمی و کیومرث هاشمی دو گزینه ریاست زودتر از سایرین وارد سالن اجلاس شدند. کریمی و هاشمی بعد از انجام تست تب سنجی و تست اکسیژن خون به سالن رفتند تا آماده انتخابات شوند.

ورود علی کریمی به سالن اجلاس | انصراف مددی، مدیر عامل استقلال و حضور اسکوچیچ+عکس

 

* انصراف اولین کاندیدا

احمد مددی مدیرعامل باشگاه استقلال که برای پست نمایندگی مدیران عامل باشگاه‌ها در هیات رئیسه فدراسیون فوتبال اعلام کاندیداتوری کرده بود، پیش از شروع انتخابات انصراف داد. وی گفت: می‌خواهم با همه توان برای رفع مشکلات و چالش‌های باشگاه پر هوادار استقلال تلاش کنم و معتقدم خدمت به هواداران استقلال در این برهه خاص، اهمیت به مراتب بیشتری از حضور در فدراسیون فوتبال دارد. بر این اساس، اولویت اول و آخر من در حال حاضر استقلال است.»

ورود خبرنگاران به سالن انتظار

خبرنگاران و عکاسان رسانه‌های جمعی از ساعت ۸ صبح امروز اجازه ورود به سالن انتظار محل برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال را پیدا کردند.

لابی در صبحانه

اعضای مجمع فدراسیون فوتبال از ساعت ۹ وارد مجموعه سالن اجلاس سران شدند تا در فاصله یک ساعت مانده به شروع مراسم مجمع، صبحانه صرف کرده و آخرین لابی‌های انتخاباتی خود را در گفتگوی حضوری با همدیگر داشته باشند.

ورود علی کریمی به سالن اجلاس | انصراف مددی، مدیر عامل استقلال و حضور اسکوچیچ+عکس

 

حضور اسکوچیچ و هاشمیان در مجمع

سرمربی تیم ملی فوتبال یکی از نفرات دارای حق رای در مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال است. «دراگان اسکوچیچ» سرمربی فعلی تیم ملی ایران است که قرعه برای رای دادن به نام او افتاده است. اسکوچیچ امروز به همراه وحید هاشمیان در مجمع حاضر شد.

منبع : مهر

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: