تلویزیون یا باید به سراغِ برنامه‌های خلاق‌محور برود و یا تکلیف برنامه‌های پربیننده‌ای مثل "خندوانه"، "دورهمی" و بخش‌های نیمه‌نهایی و نهایی "عصر جدید" و ادامه این برنامه تلویزیونی، روشن کند.
کد خبر: ۳۵۶
۱۶:۵۴ - ۲۸ آبان ۱۳۹۹
به گزارش جویاخبر، چندی پیش احسان علیخانی به شکل تصویری اعلام کرده بود مراحل نیمه‌نهایی فصل دوم «عصر جدید» اوایل آبان‌ماه پخش می‌شود.
برنامه «عصر جدید» قرار بود آبان تکلیف فصل دومش روشن شود نه تنها این اتفاق نیفتاده بلکه مشغله برخی از داوران شاید زمان ضبط مراحل نهایی را دورتر کند.

کاهش بیننده و اتکای زیاد از حد به چند برنامه، آژیر خطری است که برای تلویزیون روشن شده، یا باید به سراغِ برنامه‌های خلاق‌محور برود و یا تکلیف برنامه‌های پربیننده‌ای مثل "خندوانه"، "دورهمی" و بخش‌های نیمه‌نهایی و نهایی "عصر جدید" و ادامه این برنامه تلویزیونی، روشن کند.

چندی پیش اولین چراغِ سبز را رامبد جوان در لایوی که با طرفدارانش داشت روشن کرد. در حالیکه دو برنامه دیگر "عصرجدید" و "دورهمی" هنوز چراغ خاموش جلو می‌روند. اما یکی از چالش‌های جدّی پیشرویشان مشغله هنرمندانش است؛ از مهران مدیری گرفته که نام‌های مختلفی از کار‌های جدیدش رسانه‌ای می‌شود تا مشغله‌ای که برای داوران "عصرجدید" بوجود آمده است.

البته برنامه‌هایی همچون "دورهمی" و "عصر جدید" به مخاطب‌شان وعده حضور داده‌اند. مهران مدیری که در روز‌های آخر روی آنتن شبکه نسیم اعلام کرد که سری جدید برنامه از لحاظ دکور، محتوا و اجرا کاملاً با چیزی که تا امروز بوده، متفاوت باشد. اما تا به امروز خبری رسمی برای شروع شدن ضبط یا پخش سری پنجم این برنامه تلویزیونی منتشر نشده است.

احسان علیخانی به شکل تصویری اعلام کرد مراحل نیمه‌نهایی فصل دوم "عصر جدید" اوایل آبان‌ماه پخش می‌شود. هنوز از این برنامه هم خبر رسمی بیرون نیامده که ضبط آغاز شده و مخاطب بتواند هرچه زودتر منتظر روشن شدن تکلیف این فصل "عصر جدید" باشد.

با توجه به اینکه فراخوان فصل سوم این برنامه تلویزیونی هم منتشر شده باید دید انتظار‌ها به سرانجام خواهد رسید و یا اینکه کماکان مشغله داوران و نگرانی ابتلا به کرونا برای شرکت‌کنندگان مراحل نهایی که عمدتاً شهرستانی‌اند چالشِ "عصر جدیدی‌"ها خواهد بود؟

پیگیری‌ها نشان می‌دهد که عوامل و دست‌اندکاران "عصر جدید" در تلاشند مراحل نیمه‌نهایی و نهایی فصل دوم این برنامه تلویزیونی را در ماه‌های باقیمانده از سال ۱۳۹۹ به مرحله ضبط و پخش برسانند. حتی با توجه به انتشار فراخوان فصل سوم، قرار است با آرام شدنِ کرونا و مهیا شدن شرایط، "عصر جدیدی‌"ها در تابستان ۱۴۰۰ تولید فصل سوم را آغاز کنند.

برخی هم اعتقاد دارند آرام شدن کرونا و نگرانی برای ابتلا به این بیماری بهانه است، چون در خبر‌ها می‌بینیم رویا نونهالی یکی از داوران این برنامه در سریال خانگی حسین سهیلی‌زاده (ملکه گدایان) و حتی امین حیایی هم مشغله‌های جدیدی دارد.

با این حال باید دید احسان علیخانی و گروهش چطور می‌توانند این چالش‌ها را مدیریت کنند و فصل نیمه‌تمام "عصر جدید" را به پایان برسانند؛ چرا که بیشتر شدنِ این زمان هم به ضررِ خود گروه برنامه‌ساز تمام می‌شود که هزینه اجاره دکور و دیگر امکانات لوکیشن را می‌پردازند و هم به ضرر تماشاگر تمام می‌شود.

منبع: تسنیم

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: