حضور یکی از اشرار با سابقه تهرانی به نام هانی کرده در تمرین استقلال دردسرهای زیادی برای این باشگاه ایجاد کرد. نتیجه حضور این فرد درتمرین استقلال که پروتکل های بهداشتی را هم زیر سوال برده بود، جریمه ۵۰ میلیونی باشگاه استقلال بود.
کد خبر: ۳۵۵۴
۱۹:۵۲ - ۰۱ اسفند ۱۳۹۹

حضور این شخص درتمرین استقلال به حدی عجیب بود که کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال بلافاصله باشگاه استقلال را با جریمه نقدی مواجه کرد وحتی گفته شد پرویزمظلومی، سرپرست استقلال نیز به دلیل ممانعت نکردن با حضور این شخص از استقلال کنار گذاشته خواهد شد. تبعات حضور هانی کرده در تمرین استقلال باعث شد تا خیلی ها تصور کنند که دیگر این شخص در کنار فوتبالی ها ظاهر نخواهد شد اما درکمال تعجیب چند روز قبل عکسی از هانی کرده در کنار امیرقلعه نویی منتشر شد که نشان داد سرمربی گل گهر سیرجان بدون توجه به حساسیت ها تصمیم دارد به ارتباط با این فرد ادامه دهد.

 

 هانی کرده و امیر قلعه نویی

 

قلعه نویی که تیمش شکست سنگینی مقابل پرسپولیس پذیرفت به نظر می رسد با پذیرفتن این شخص در محیط فوتبال قصد دارد به نوعی به مسئولان فوتبال ایران که روی حضور شخص مورود نظر حساس شده اند، دهن کجی کند. حالا باید دید درنهایت ماجرای حضور هانی کرده درکنار امیرقلعه نویی چه تبعاتی برای این مربی به همراه خواهد داشت و آیا کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال دراین باره نیز تصمیم گیری خواهد کرد یا خیر؟!

 

منبع: شهرآرانیوز

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: