فیلمی مبنی بر تجمع بازنشستگان تأمین اجتماعی در مقابل اداره کل تأمین اجتماعی در خیابان عباس‌آباد اصفهان و برخورد و تیراندازی نیروی انتظامی با تجمع‌کنندگان که منجر به فوت یکی از افراد شده، در فضای مجازی دست به دست شده است.
کد خبر: ۳۴۳۰
۱۴:۵۸ - ۲۸ بهمن ۱۳۹۹

به گزارش جویاخبر، روز گذشته فیلمی مبنی بر تجمع بازنشستگان تأمین اجتماعی در مقابل اداره کل تأمین اجتماعی در خیابان عباس‌آباد اصفهان و برخورد و تیراندازی نیروی انتظامی با تجمع‌کنندگان که منجر به فوت یکی از افراد شده، در فضای مجازی دست به دست شد و این امر واکنش افراد زیادی را به دنبال داشت.

 

رئیس پلیس فتای استان اصفهان ضمن تکذیب این موضوع اظهار داشت: فیلم منتشر شده در فضای مجازی با عنوان برخورد نیروی انتظامی با بازنشستگان تامین اجتماعی مربوط به اصفهان نیست و فاقد هرگونه موضوع انتظامی است.

 

سرهنگ مصطفی مرتضوی افزود: این فیلم مربوط به استان‌های دیگر بوده که در هفته‌های گذشته اتفاق افتاده و این در حالی بوده که ماموری که در فیلم وجود دارد مامور نیروی انتظامی نیست و این فیلم دارای یک عنوان جعلی است.

 

وی پیرامون هدف انتشار این‌گونه فیلم‌های جعلی تصریح کرد: نخستین انتشار این فیلم توسط کانال‌های معاند صورت گرفت که هدف‌هایی نظیر تشویش اذهان عمومی، شایعه پراکنی، سیاه‌نمایی در جامعه و مخدوش بودن انضباط اجتماعی و امنیت عمومی را به همراه دارد.

 

رئیس پلیس فتای استان اصفهان خاطرنشان کرد: در تجمع بازنشستگان تامین اجتماعی در مقابل اداره کل تأمین اجتماعی استان اصفهان در خیابان عباس آباد هیچ‌گونه درگیری و مقابله‌ای رخ نداده است، در حالی که این تجمعات در گذشته نیز وجود داشته و به صورت آرام هدایت شده است.

منبع : تسنیم

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: