روز گذشته هم‌زمان با سالروز شهادت امام هادی‌(ع)، برگزاری جشنواره ورزش‌های بومی و محلی بجنورد با چاشنی رقص و موسیقی و پایکوبی٬ اعتراض جمع وسیعی از امت حزب‌الله و مردم خراسان شمالی را در پی داشت.
کد خبر: ۳۴۲۹
۱۴:۵۵ - ۲۸ بهمن ۱۳۹۹

به گزارش جویاخبر، سیدجواد ایلالی، دادستان عمومی و انقلاب بجنورد، با اشاره به برگزاری مراسم رقص و پایکوبی در جشنواره بازی‌های بومی و محلی بجنورد، اظهار کرد: به محض اطلاع از این موضوع مراتب قضایی انجام و از ادامه برگزاری ممانعت شد.

وی افزود: در‌این‌باره تا کنون سه نفر از برگزارکنندگان مراسم در بازدداشت هستند و تحقیقات ضابطان قضایی ادامه دارد و احتمال دستگیری افراد دیگر نیز وجود دارد.

دادستان عمومی و انقلاب بجنورد٬ توهین به مقدسات را جرم دانست و ادامه داد: آنچه در روز شهادت امام معصوم در بجنورد روی داد و سبب انتقاد به حق طیف وسیعی از جامعه شد، یک جرم آشکار است و با عوامل آن به شدت برخورد می‌شود تا از این پس شاهد این گونه اقدامات نباشیم. مدیران بی‌کفایت و بی‌لیاقتی که با صدور مجوز به صورت سهوی و یا خدای نکرده عمدی، باعث جریحه‌دار‌شدن احساسات دینی مردم شدند نیز بدانند عواقب سخت قضایی در انتظار آنان است.

روز گذشته هم‌زمان با سالروز شهادت امام هادی(ع)، برگزاری جشنواره ورزش‌های بومی و محلی بجنورد با چاشنی رقص و موسیقی و پایکوبی، اعتراض جمع وسیعی از امت حزب‌الله و مردم خراسان شمالی را در پی داشت که با برخورد سریع دستگاه قضایی برخی از عوامل این رویداد دستگیر شدند و تحقیقات در‌این‌باره ادامه دارد.

منبع : تسنیم

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: